NaYo – ekologiczna koloryzacja dla Twoich włosów

NaYo – ekologiczna koloryzacja dla Twoich włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: Bez kategorii

Kemon_NaYo_01Koloryzacja, która może być jednocześnie zabiegiem pielęgnacyjnym? To możliwe. Włoska marka KEMON posiada w swojej ofercie niezwykłe farby NaYo, które nie niszczą włosów, zapewniając jednocześnie trwałą koloryzację i pełne pokrycie siwych włosów.

Świadoma pielęgnacja
Ostatnio coraz więcej czasu poświęcamy dbaniu o siebie. Zwracamy uwagę na to, co jemy, czytając etykiety opakowań, sprawdzając pochodzenie poszczególnych składników i spożywając coraz mniej mięsa, za to więcej warzyw i owoców. Wnikliwie przyglądamy się także kosmetykom. Warto wiedzieć, że ekologiczny trend przeniósł się także do salonów fryzjerskich. W wybranych punktach można skorzystać m.in. z bioorganicznej koloryzacji NaYo, która spełni wszystkie wymagania osób świadomie wybierających produkty do pielęgnacji.

W zgodzie z trendami
Trendy w koloryzacji, podobnie jak w modzie, zmieniają się co sezon. Z roku na rok są też coraz bardziej szalone. Po słynnym ombre przyszedł czas na blorange, czyli włosy w odcieniu brzoskwiniowego, wpadającego w róż blondu. Ten kolor pokochały już topowe modelki, m.in. Georgia May Jagger i Gigi Hadid. Wiele pań obawia się, że farbowanie zniszczy ich włosy, dlatego nie decyduje się na odejście od swojego naturalnego koloru. Zastosowanie odpowiednich produktów nie tylko nie zniszczy kosmyków, ale się im przysłuży. Właśnie takie działanie posiadają kosmetyki z serii NaYo.

Bezpieczna koloryzacja
Na czym polega sekret tej koloryzacji? Przede wszystkim na jej składzie. W farbach NaYo nie znajduje się parafenylenodiamina (PPD), czyli niezwykle silny czarny barwnik o właściwościach mocno uczulających. Może on powodować nie tylko zmiany skórne takie, jak zaczerwienienie czy wysypka, ale nawet wypadanie włosów. Farby NaYo nie zawierają także amoniaku, który często kojarzymy z nieprzyjemnym zapachem. To sprawia, że koloryzacja jest bezwonna  i zapewnia komfort użytkowania nie tylko podczas aplikacji, ale całego czasu jej działania.

Naturalna moc
Unikalny kompleks NaYo został oparty na naturalnych, organicznych składnikach takich, jak nagietek, wyciąg z jogurtu i len. To sprawia, że po użyciu farby włosy pozostają odżywione i jedwabiste, a ich struktura jest zachowana. Mimo swej delikatności, koloryzacja NaYo jest bardzo skuteczna i trwała. Zapewnia także 100% pokrycia siwych włosów.

NaYo to gama żywych, intensywnych 84 odcieni, które można ze sobą mieszać, oraz seria superrozjaśniaczy.

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

28 lut 2017