Ruszył sklep internetowy Wella Professionals!

Ruszył sklep internetowy Wella Professionals!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: Bez kategorii

wella_sklep-internetowyWella Professionals wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Fryzjerzy, którzy współpracują z marką nie tylko mają dostęp do światowego know-how, szerokiej gamy szkoleń oraz zaplecza merytorycznego, ale również do nowych rozwiązań biznesowych. Jednym z nich jest właśnie uruchomiony profesjonalny sklep on-line.

Nowy, profesjonalny sklep internetowy www.sklepwella.orbico.pl to platforma adresowana do salonów fryzjerskich, które stawiają na najwyższą jakość oferowanych usług i produktów. W ofercie sklepu znajduje się szeroki asortyment ponad 700 profesjonalnych produktów fryzjerskich Domu Wella. Klienci mogą kupować bezpośrednio od dystrybutora produkty marek Wella Professionals, SP oraz Londa Professional. Ofertę uzupełniają również najwyższej jakości akcesoria oraz mały sprzęt fryzjerski Wella Technik.

Klienci sklepu mogą liczyć na różnego rodzaju benefity. Oprócz wygody, dostępności przez całą dobę renomowanych marek fryzjerskich w jednym miejscu czy bezpieczeństwa zakupów, dodatkowym atutem są różnego rodzaju atrakcyjne akcje promocyjne i rabaty. Salony współpracujące z Domem Wella mogą liczyć na stałe rabaty zgodne z podpisaną umową. Nowi klienci, a także te salony, które zdecydują się na zakup bez podpisania umowy mogą liczyć na stałą zniżkę w wysokości 45%. Dodatkowo wszystkie zakupy do końca roku 2016 premiowane są 10% rabatem. Do pierwszego zamówienia dołączany jest również prezent – zestaw produktów z nowej linii marki Wella Professionals – Oil Reflections. Zaletą zakupów w takiej formie jest również szybka dostawa – zamówione produkty dotrą do salonu w ciągu dwóch dni roboczych.

Zapraszamy na zakupy już dziś: https://sklepwella.orbico.pl/

Na podstawie materiałów Wella Professionals

02 gru 2016