Targi Salon International

Targi Salon International

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: Bez kategorii, wydarzenia

Salon International to wszystko, co najlepsze w międzynarodowym fryzjerstwie – innowacje, kreatywność i edukacja. Tegoroczne targi zgromadziły w ExCeL London tysiące gości i setki marek.

Podczas trzydniowego wydarzenia każdy znalazł coś dla siebie – od oferty produktowej po prezentacje na scenie z udziałem gwiazd fryzjerstwa. Nie zabrakło również seminariów edukacyjnych, biznesowych, pokazów fryzjerskich na żywo oraz galerii prac z konkursu HJ’s British Hairdressing Awards. Na targach pojawiły się kluczowe branżowe marki, prezentujące premierowe produkty oraz praktyczne pokazy z udziałem swoich ambasadorów.

Salon International co roku może pochwalić się gwiazdorską obsadą pokazów fryzjerskich w ramach Salon Live. W tym roku swoje propozycje trendów zaprezentowały legendy fryzjerstwa: Sassoon Academy, Toni&Guy, Mahogany i Patrick Cameron. To była doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi technikami strzyżeń, koloryzacji i stylizacji, które doskonale można wykorzystać także w codziennej pracy.

Zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się także specjalne sceny przygotowane przez HJ – HJ Stage, Color Stage i Modern Barber Stage ze wspaniałym składem artystów fryzjerstwa.

Obowiązkowym punktem programu dla właścicieli salonów były seminaria biznesowe. Panele ekspertów, pełne istotnych, praktycznych pomysłów i porad, pozwoliły zdobyć wiedzę potrzebną do dobrego zarządzania swoim biznesem w tych wymagających i zmieniających się czasach.

Targi to również wielu konkursów. Finaliści Denman Stage Star wzięli udział w HJ Stage, aby rywalizować o tytuł zwycięzcy, a z kolei specjaliści w dziedzinie przedłużania włosów rywalizowali w konkursie HJ’s Extensions Specialists of the Year.

Salon International był weekendem pełnym wspaniałych wydarzeń. To niesamowite show, które dzięki zaangażowaniu fryzjerów i marek pełne jest edukacji i inspiracji. Fantastycznie było widzieć, jak branża ponownie się spotyka i wymienia się pomysłami, prezentuje nowe produkty, a wiodący edukatorzy pokazują najnowsze trendy w swoich kolekcjach. Salon International to doskonała okazja do inspiracji, które pozwalają naszej branży ciągle się rozwijać. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym spotkaniu. – mówi Jayne Lewis-Orr, HJ’s Executive Director.

Kolejną edycję Salon International zaplanowano na 14–16 października 2023 roku. Więcej szczegółów na stronie www.salonshow.co.uk

SALON LIVE

Foto: Salon International

Na podstawie materiałów Salon International

01 gru 2022