Davines Your Hair Assistant – Angelo Seminara

Davines Your Hair Assistant – Angelo Seminara

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: fryzjerskie trendy

Aby ukazać, jakie możliwości daje nowa linia kosmetyków Davines, Angelo Seminara stworzył cztery różne ikony, cztery efekty. Obrazy te nie reprezentują dokładnych rezultatów, jakie fryzjer musi uzyskać, używając stylizacji i technik układania, lecz mają być rozumiane jako artystyczna inspiracja.

Zgodnie z misją Davines oraz naturą Angelo, ten projekt nie ma na celu standaryzacji i udowadniania, jak powinny wyglądać kobiety na całym świecie.

Przeciwnie, ma dostarczać inspiracji, aby łączyć w sposób kreatywny wszystkie trzy elementy linii YOUR HAIR ASSISTANT – produkty, narzędzia i edukację – aby fryzjerzy mogli zaoferować swoim klientkom najlepszą usługę modelowania i układania w ich życiu.

Control 2_0004

Grace & Twist
Upięcie o klasycznym kształcie, ale awangardowej teksturze dla nowoczesnej kobiety. Naturalne i eleganckie.

Straight_0386

Grace & Sleek
Równoległe linie poruszające się w regularnych odstępach jak miękkie jedwabiste zasłony unoszące się na wietrze. Zdefiniowanie i struktura – najlepiej określają ten efekt.

Texture_0077

Grace & Vibes
Nieregularne, lecz doskonałe fale w naturalny sposób przełamują morskie wybrzeże. Efekt pełen pomysłowych refleksów i płynnych przejść jak w morskiej bryzie.

Volume_0177_op2

Grace & Full
Objętość zostaje okiełznana i wygładzona w prosty, ale efektowny sposób. Nowoczesny i wyrafinowany styl budzi wolność i siłę.

www.davines.pl

Na podstawie materiałów Davines

08 lut 2016