Fryzury z czerwonego dywanu w Twoim domu

Fryzury z czerwonego dywanu w Twoim domu

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: fryzjerskie trendy

Twórz najmodniejsze fryzury z BaByliss

Tak samo jak w przypadku mody, trendy we fryzurach zmieniają się co roku. Co teraz króluje? Uniwersalność, retro, elegancja i prostota oraz dodatki. Chciałabyś wyglądać jak gwiazdy z okładek magazynów modowych, a może inspirują Cię stylizacje topowych Influencerek z Instagrama? Dzięki linii Salon Brilliance od BaByliss, stworzysz swój własny salon we własnym domu!

Dzięki produktom sama będziesz mogła zmienić się w gwiazdę. Co jest na topie w tym roku? Zarówno eksperci, jak i całe Hollywood się z tym zgadza.

2020 rokiem prostoty, powrotów do przeszłości i krzykliwych dodatków

Jedną z najmodniejszych fryzur dla krótkich włosów jest bob. To powrót do lat 20. XX wieku. Obecnie popularna wariacja to rozpuszczone i lekko pofalowane włosy do obojczyków, dzięki czemu można je związać w kucyk lub kok. Taka stylizacja nie wymaga codziennej pracy. Druga wersja to asymetryczny bob, układający się w literę A. To odmładzająca fryzura wymagająca prostych włosów.

Z lat 20. pochodzi także stylizacja bazująca na dużych falach, które wyglądają na układane ręcznie. Całość dopełnia biżuteria z poprzedniej epoki.

Na salony po raz kolejny wraca także grzywka, która powinna być dopasowana do kształtu twarzy. Tutaj również mamy kilka wariacji. Postrzępiona lub prosta do twarzy owalnej, cieniowana do twarzy w kształcie serca oraz długa do pociągłej. Najpopularniejsza jest ta ostatnia. Jest nonszalancka i nie wymaga stylizacji.

Kolejną prostą fryzurą jest kok. Obecnie najpopularniejszą wersją są gładkie, rozpuszczone włosy z kokiem zawiązanym na samym czubku głowy. Znów stawiamy na nieład. Dodatkowo warto wspomóc się wstążką lub atrakcyjną spinką.

Ostatnią propozycją są naturalne, lekko zmierzwione włosy z przedziałkiem na boku. Nad uchem powinno rozchodzić się pasmo luźno zebranych włosów. Tutaj także warto skorzystać z dodatków.

Skoro już znasz trendy to do dzieła!

Prosta i szybka grzywka

Stylizacja grzywki nie zajmuje dużo czasu. Zwłaszcza dla kobiet, które mają bardzo proste włosy. W przypadku włosów kręconych potrzebna jest dobra prostownica. Straight & Curl Brilliance ST482E od BaByliss, dzięki mocno polerowanym tytanowym płytkom pozwala stworzyć gładką fryzurę już za jednym pociągnięciem. Technologia jonowa chroni przed elektryzowaniem się oraz zwiększa połysk. Urządzenie jest szybkie w obsłudze, dzięki systemowi Advanced Ceramics™, który utrzymuje stałą, wysoką temperaturę na całej powierzchni płytki. Pasuje do każdego rodzaju włosów, ponieważ posiada aż 5 ustawień temperatury.

Stwórz fale jak z lat 20.

Tutaj także sprawdzi się powyższe urządzenie, ale jeszcze lepszy efekt uzyskamy dzięki lokówce Titanium Brilliance Waves C455E od BaByliss. Idealnie wypolerowana tytanowa powierzchnia oraz duża średnica umożliwiają łatwe i trwałe stylizacje fal. Urządzenie jest idealne do włosów długich. Poradzi sobie z każdym rodzajem włosów, dzięki 6 ustawieniom temperatury, aż do 210°C. Natomiast system grzania Advanced Ceramics™ zapewnia szybką stylizację każdego pasma. Użytkowanie ułatwia długi obrotowy przewód.

Suszarka dla objętości

Jednym z największych trendów z wybiegów jest objętość i puszystość. Tak jak w latach 60. W ich zadbaniu pomoże mocna suszarka Salon Air Brilliance D665E od BaByliss. Dzięki cyfrowemu silnikowi i mocy 2200 W zapewnia szybkie suszenie i gładkość fryzury. A dzięki technologii jonowej włosy się nie elektryzują i są lśniące. Urządzenie jest także bardziej przyjazne, dzięki lekkiemu korpusowi i redukującemu hałas wlotowi powietrza. Ma 3 warianty ustawień temperatury, 2 prędkości nawiewu oraz koncentrator i dyfuzor.

Jeżeli nie chcesz wybierać się do sklepu możesz każde z tych produktów zamówić ze sklepu internetowego RTV Euro AGD z dostawą do domu.

Twórz topowe fryzury z BaByliss!

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss

28 maj 2020