Nowe trendy nowoczesnej koloryzacji z Mila Professional

Nowe trendy nowoczesnej koloryzacji z Mila Professional

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: fryzjerskie trendy

Nadchodzi indywidualny balans zimnych i ciepłych kolorów (wiosna-lato)

Wraz z końcem chłodnego sezonu, nadchodzi ocieplenie trendów, które najlepiej można określić jako balans ciepła – żywego koloru dodającego energii oraz zimna – poważnych barw uzupełniających je o elegancję i szyk. Ten nurt to właśnie wiosna kolorów zwiastująca nadejście nowej ekscytacji, nowego trendu w koloryzacji.

Ocieplamy! – Kolory które będą królować w tym sezonie to zimno-ciepłe odcienie.

Za trendami nie należy tylko i wyłącznie podążać. Aby zawsze być na topie trzeba przewidywać oraz obserwować subtelne wyznaczniki nadchodzących zmian. Dzięki temu, możemy nieustannie zachwycać wszystkich wokół świeżymi stylizacjami i płynąć na fali nowego kierunku.

Przez ostatnie sezony na wybiegach oraz na łamach modowych czasopism podziwialiśmy bardzo dużo chłodnych i zimnych odcieni. Choć potrafią być to wyjątkowo piękne i eleganckie kolory, to kobiety szukają w szarościach i matowych odcieniach pragnąc więcej blasku we włosach.

To krok w stronę indywidualności każdej kobiety. Wolności wyboru i doceniania tego, co piękne
w jednostce. Nadchodzący trend wcale nie neguje i nie odwraca się od poprzedniego. Wręcz przeciwnie – rozszerza go i wzbogaca właśnie o ten pożądany blask i energię żywych kolorów. W tym sezonie królować będzie balans zimno-ciepłych odcieni.

„Nie każdy typ urody możemy przypasować do chłodnych odcieni. Dokładnie tak samo nie każdemu pasują ciepłe barwy. Dlatego w nowoczesnej koloryzacji znalezienie idealnego balansu pomiędzy ciepłymi i chłodnymi odcieniami oraz dopasowanie ich do indywidualnego wizerunku każdej osoby jest koloryzacją, która będzie pożądana przez wszystkich.” – Bartosz Bronowicki, Dyrektor Kreatywny Mila Professional.

Nadchodzący trend doskonale wpisuje się w filozofię przekazywaną przez markę Mila Professional, której główną ideą jest wydobywanie skrywającej się w każdym z nas indywidualności:aby być kimś, musisz być sobą”.

Mila Professional to polska marka z europejskim doświadczeniem w produkcji profesjonalnych kosmetyków do włosów. Dyrektor Kreatywny marki Bartosz Bronowicki łączy swoje obserwacje i znajomość światowych trendów z bogatym doświadczeniem specjalistów Polwell, wspólnie wytyczając i kreując kierunki rozwoju oraz tworząc wyjątkowe produkty.

Kolory pełne inspiracji od Mila Professional

Jak skorzystać z tego doświadczenia i jak płynąć na fali nadchodzącego trendu?

Perłowo złoty – idealny przykład współgrających ze sobą barw,

Ghilbi – inspirowany pustynnym, wschodnim wiatrem, który niesie ze sobą ogrzewany ciepłymi promieniami słońca libijski piasek,

Czekoladowy brąz – połączenie chłodnych i ciepłych barw, które idealnie odbijają światło.

mila_netKolory dostępne w ofercie Mila Professional, w kolekcji Milaton. Farby od Mila Professional to gwarancja głębokiego, trwałego i żywego koloru nawet na oprószonych siwizną włosach. Jej zastosowanie sprawia, że włosy po koloryzacji zyskują intensywne i charakterystyczne refleksy. Wszystko to dzięki wykorzystaniu wyciągu z białego wosku pszczelego i oleju jojoba. Za sprawą niewielkiej ilości amoniaku znajdujące się w farbie mikropigmenty wnikają w głąb włosa. Ta specjalnie opracowana receptura powoduje, że kolor cechuje się niezwykłą intensywnością barwy oraz długotrwałością niespotykaną przy stosowaniu tradycyjnych metod koloryzacji.

Wybierajmy więc bycie sobą, bo indywidualność zawsze jest TRENDY

Dobierajmy kolory, które najbardziej odpowiadają naszym gustom i urodzie. Najważniejsze to właśnie być i czuć się sobą. Przed nami doskonały czas na to, aby pokazać to kim naprawdę jesteśmy
i obserwować, kim są ludzie wokół nas.

Więcej na: www.milapro.eu

Na podstawie materiałów Mila Professional

10 maj 2019