Odważne cięcia i pastelowe kolory w wydaniu marki KEMON

Odważne cięcia i pastelowe kolory w wydaniu marki KEMON

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: fryzjerskie trendy

Krótkie włosy znów są w modzie. Wbrew pozorom to ciekawa propozycja nie tylko dla indywidualistek. Nowa, krótsza, fryzura jest czymś, co docenimy szczególnie latem.
Dodatkowo, pastelowy kolor na pasmach nada prawdziwie wakacyjnego look’u, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.
Właśnie takie cięcia pokazała w swojej ostatniej kolekcji AVALON #17 marka KEMON, producent profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Odważ się
Każdego roku stajemy przed lustrem i zadajemy sobie pytanie – Ściąć czy nie ściąć? Zapuszczamy włosy przez kilka miesięcy po czym czujemy potrzebę zmiany i zastanawiamy się czy warto, i czy nie będziemy tego żałować. Krótkie i odważne cięcia to niekwestionowany hit tego roku, a więc warto w końcu się odważyć na zmianę. Włosy i tak odrosną, a my zachwycimy wszystkich odświeżonym wyglądem.

Profesjonalna porada
Jeśli już podjęłyśmy decyzję dotyczącą nowej fryzury, udajmy się do profesjonalnego stylisty, który dobierze odpowiednie cięcie do naszego kształtu twarzy. Nawet jeśli zabierzemy ze sobą zdjęcie ulubionej gwiazdy w ciekawej fryzurze, może okazać się, że nasz kształt głowy zupełnie nie pasuje do przedstawionej fryzjerowi propozycji i będziemy wyglądać w takim cięciu niekorzystnie. Zdajmy się na doświadczenie i dobre oko stylisty, a nie będziemy tego żałować. Dobry fryzjer sprawi, że już po ścięciu będziemy potrzebować jedynie kilku minut na opanowanie fryzury, a przy tym będziemy wyglądać kobieco i z pazurem.

Pastelowy kolor
Jeśli wyraziste cięcie to dla nas za mało i myślimy o pełnej metamorfozie, nadajmy swoim włosom pastelowego koloru. Możemy zafarbować wszystkie włosy lub jedynie pojedyncze pasma. W tym sezonie królują delikatne róże, fiolety oraz błękity. Potęgują one wrażenie lekkiej i zwiewnej fryzury i tworzą nie tylko wyrazisty, ale i uwodzicielski look.

Najnowsza kolekcja marki KEMON, AVALON #17, to właśnie miks odważnych cięć i pastelowych odcieni włosów. Zainspiruj się jedną ze stylizacji i nadaj swoim włosom nowego charakteru zgodnego ze światowymi trendami!

www.kemon.pl

Na podstawie materiałów Kemon

 

31 maj 2017