Opowieści 1000 i jednej nocy

Opowieści 1000 i jednej nocy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: fryzjerskie trendy

Szeherezada, rzymska arcykapłanka, a może nowoczesna hipiska? Styliści marki Maniewski przygotowali sylwestrowo-karnawałowe stylizacje rodem z „Księgi tysiąca i jednej nocy“. Rok 2019 należy do opowieści o wikingach i dzieciach kwiatach.

Koniec z czasochłonnymi, misternie poukładanymi kokami. Najlepszym doradcą jest swoboda i bajkowa klasyka w nowoczesnej stylizacji.

KARNAWAL2

Swoboda i fantazja to naczelne zasady sezonu sylwestrowo-karnawałowego. Najważniejsza jest lekkość przyprawiona magicznym blichtrem. Do łask wracają loki, które dodają objętości i zmiękczają rysy twarzy. Stylizacje nawiązują do fryzur z lat 20. i 50., ale wzbogacone są o bajkowe elementy z różnych kultur w postaci oryginalnych ozdób.

Nie bójmy się używać tego rodzaju akcesoriów. Wystarczy kilka wsuwek, a luźno podpięte włosy nabierają innego charakteru. Dla Pań, które nie chcą przejmować się rozpuszczonymi włosami, rozwiązaniem jest wypuszczenie kilku kosmyków z przodu. Nie będą przeszkadzać, a wprowadzą element lekkości i swobody.

KARNAWAL6

Brokat w tym sezonie ma zielone światło. Pamiętajmy jednak, że naszym najlepszym przyjacielem w świecie stylizacji jest umiar. Na przełomie 2018 i 2019 roku najlepiej sprawdzi się zasada, że mniej znaczy więcej.

Włosy: Aleksandra Tytko, Krzysztof Tylczyński
Make-up: Aleksandra Czarnecka, Natalia Wojaczek
Biżuteria: Magdalena Drożdż
Foto: Agnieszka Kolon

Na podstawie materiałów marki Maniewski

 

28 gru 2018