Prowansalska romantyka „Made in Austria“

Prowansalska romantyka „Made in Austria“

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: fryzjerskie trendy

48_Boudoir_Top_black_Ribbon_Skirt-marseilleProjektantka Lena Hoschek prezentuje nową kolekcję włosów marki Hairdreams.

W swojej aktualnej kolekcji letniej 2016 – „En Provence” znana austriacka projektantka Lena Hoschek dała się zainspirować lekkością malowniczych regionów południowej Francji. Przy kreowaniu naturalnych, obszernych fryzur, które określają damski look na lato, całkowicie zaufała specjaliście od prawdziwych włosów, firmie Hairdreams z Grazu.

Lena Hoschek silnie zaznaczyła w ostatnich latach swoją obecność na arenie międzynarodowej jako projektantka mody zainspirowanej stylem vintage. Fryzury odgrywają centralną rolę w tworzeniu wyraźnie kobiecego stylu, a zestawy są perfekcyjnie dopełniane przez obszerne fryzury. Z tego powodu projektantka stawia przy stylizacji fryzur swoich modelek, w szczególności jeśli chodzi o długość i objętość włosów, na firmę Hairdreams, specjalistów z Grazu.

Kreatywnym przewodnikiem dla nowej kolekcji letniej „En Provence“ była, obok krajobrazowej specyfiki Prowansji, przede wszystkim oszałamiająca różnorodność tego znanego regionu Francji. Przy wyborze materiałów Lena Hoschek i Thomas Kirchgrabner zachwycali się eksplozją kolorów, tak typową dla tej krainy.

Aby wykreować we wszystkich modelach fryzur odpowiednią francuską nonszalancję, połączoną z Bohemian-Chic, Lena Hoschek współpracuje z firmą Hairdreams. Zaufała jej podczas prezentacji kolekcji na Fashion Week w Berlinie, jak również podczas tworzenia katalogu dla tego wiodącego oferenta w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów.

Hairdreams oferuje wszystko to, czego potrzebuje projektantka, aby pokazać włosy swoich modelek w takiej doskonałości, jakiej wymaga kolekcja – jedyną w swoim rodzaju jakość, oszałamiającą różnorodność i eksplozję kolorów. A to wszystko przy zachowaniu naturalności, która w swobodny i szlachetny sposób odzwierciedla prowincjonalną romantykę.

Przy pomocy prawdziwych włosów firmy Hairdreams własne włosy modelek są przed sesją fotograficzną przedłużane i/lub zagęszczane dla uzyskania koniecznej długości i objętości. Wiadomo, że nawet u modelek należy niekiedy wspomagać objętość i/lub długość. Marka oferuje różnorodny asortyment kolorów, długości i struktur w prawie nieograniczonym wyborze, aby można było stworzyć właściwą podstawę dla pożądanej fryzury.

Dzięki wysokiej jakości przedłużkom do włosów firmy Hairdreams można było wykreować naturalny i dziewczęcy look ze wspaniałymi, przewiewnymi falami, który perfekcyjnie podkreśla kobiecy styl kolekcji Leny Hoschek.

***

Hairdreams z siedzibą w Grazu (Austria) jest na arenie międzynarodowej wiodącym oferentem profesjonalnych kreacji z włosów kategorii premium. Przy pomocy innowacyjnych, często opatentowanych technologii Hairdreams umożliwia ochronną i niewidoczną integrację szlachetnych, ręcznie segregowanych prawdziwych włosów z własnymi włosami lub pozwala wyrosnąć całkiem nowym, własnym włosom. W ten sposób marka spełnia życzenie klienta odnośnie długości i objętości włosów i otwiera jednocześnie nieograniczone możliwości kreatywnego kształtowania fryzur. Kreacje Hairdreams są pierwszym wyborem licznych topowych stylistów i celebrytów na całym świecie. Dalsze informacje pod adresem: www.hairdreams.com.

Lena Hoschek, projektantka znana z mody inspirowanej stylem vintage, założyła w roku 2005 swoje własne studio mody w Grazu. Austriacka projektantka wprowadza na rynek dwa razy w roku kolekcję Prêt-à-porter, którą prezentuje na Mercedes Benz Fashion Week w Berlinie. Stosuje wyłącznie materiały najwyższej jakości z Europy, a produkcja odbywa się w wyszukanych i specjalistycznych zakładach europejskich. W Grazu, Wiedniu i Berlinie Lena Hoschek ma własne sklepy. Ponadto jej kolekcja dostępna jest w sklepie online pod adresem www.lenahoschek.com.

Na podstawie materiałów Hairdreams

 

18 lip 2016