Wakacyjny look

Wakacyjny look

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: fryzjerskie trendy

Wakacyjny look_zdjęcieNajmodniejsze plażowe fryzury sezonu

Niezależnie od tego czy planujesz wakacje w mieście, czy pakujesz walizki w daleką podróż, lato to idealny czas, by skorzystać z prostych tricków i nadać swojej fryzurze letni, plażowy klimat.

Efektowny look, nie wymaga większego wysiłku, nie obciąża Twoich włosów, wnosi świeżość i letni klimat.

Wykonasz go z pomocą urządzeń BaByliss Paris. Drobna zmiana i świetny efekt gwarantowany.

Delikatne fale to zawsze dobry pomysł. Na początku dnia mogą być idealne, sprężyste, a z biegiem czasu będą nabierać naturalności. Wykonasz je dosłownie w 5-10 minut za pomocą lokówki automatycznej Curl Secret C1600E. Dzięki możliwości wyboru wielkości skrętów oraz naprzemiennemu kierunkowi skręcania loków, uzyskasz naturalny i trwały efekt. Możesz być spokojna o kondycję swoich włosów. Lokówka ma funkcję jonizacji i możliwość 6 stopniowej regulacji temperatury. Mniej lub bardziej sprężyste fale, to fryzura idealna na plażę. Słone powietrze sprzyja naturalnemu wyglądowi.
Jeśli nie masz okazji być na plaży a marzy Ci się surferska fryzura użyj preparatów z solą morską, które delikatnie sklejają kosmyki i sprawiają, że włosy będą wyglądać jeszcze bardziej naturalnie. Takie fale możesz dowolnie związać, zapleść warkocz lub ułożyć niedbały kok z części włosów na czubku głowy. Możesz to zrobić w dowolnym momencie dnia, nawet bez lustra. Im luźniej i swobodniej – tym lepiej. Nie zapomnij tylko o filtrze. O tym na włosy również!

Jeśli nie loki, bo np. nie lubisz, gdy włosy przyklejają Ci się do nakremowanej twarzy, to może zupełnie gładka kitka lub kok? Obowiązkowo przewiązany modną, kolorową apaszką. Idealnie, wręcz przesadnie wygładzone i spięte z tyłu włosy, to aktualny wakacyjny hit. Efekt gładkich włosów uzyskasz, dzięki prostownicy Pure Metal 2 w 1. Diamentowa powłoka chroni przed nadmiernym wysuszeniem a dzięki temu, że efekt uzyskasz już za pierwszym pociągnięciem, oszczędzisz sporo czasu, który możesz przeznaczyć dla siebie. Perfekcyjny wygląd i wciąż mnóstwo czasu na relaks na plaży czy nad basenem – sytuacja idealna. A jeśli znudzi Ci się gładka fryzura, kolejnego dnia możesz zaszaleć z lokami, gdyż prostownica ma funkcję lokowania.

Jest też opcja dla odważnych, tych szalonych, dla których wakacje to idealny czas na efekt WOW. Loki, nieregularne fale i objętość przez cały dzień, uzyskasz za pomocą lokówki owalnej C440E z linii CREATIVE. Ma niestandardowy kształt, co zapewnia nieregularne loki i naturalny wygląd. Złota ceramiczna powłoka zapewnia ochronę włosom, zaś chłodna końcówka to bezpieczeństwo w trakcie stosowania, bo lokówka nagrzewa się bardzo szybko. Burza loków i fal w połączeniu z turbanem, wiązaną apaszką lub grubą opaską, zapewni Ci świetny i wyrazisty wygląd a także będzie spełniało funkcję ochronną przed słońcem. Dodaj do tego duże okulary przeciwsłoneczne i idealny look na plażę gotowy.

Najlepsze w lecie i wakacjach jest to, że plażowe fryzury będą pasować do Twoich codziennych stylizacji.  Ich wykonanie ułatwią Ci produkty Babyliss, których możesz używać każdego dnia bez obaw o kondycję i zdrowie swoich włosów.

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss Paris

31 lip 2019