glowna

Czasopismo Kreatywnego Fryzjera

„Fale Loki Koki” to pismo branży fryzjerskiej wydawane przez Polwell Sp. z o.o. od 1998 roku (do marca 2012 r. jako „Hair Club – Porozmawiajmy o Włosach”), co kwartał dociera do blisko 20 tysięcy salonów fryzjerskich w całym kraju.

Informujemy Czytelników o sprawach interesujących dla naszej branży: prezentujemy najnowsze kosmetyki i sprzęt fryzjerski, zamieszczamy relacje z najważniejszych imprez fryzjerskich, przedstawiamy propozycje aranżacji salonów fryzjersko-kosmetycznych, publikujemy artykuły dotyczące zarządzania salonem i psychologii klienta, a także terminarze  szkoleń i warsztatów fryzjerskich.

Na naszych łamach pokazujemy fryzury wykonane przez uznanych polskich i zagranicznych stylistów. U nas fryzjerzy mogą pochwalić się swoimi osiągnięciami i zamieścić zdjęcia wykonanych przez siebie stylizacji. Co kwartał prezentujemy najlepszych polskich fryzjerów, którzy opowiadają o swojej pracy i zainteresowaniach.

Największy nakład wśród tytułów branżowych, dostarczanie bezpłatnego czasopisma do salonów fryzjersko-kosmetycznych w całej Polsce, wysoki poziom edytorski i graficzny – to nasze atuty, które sprawiają, że informacje zawarte w „Fale Loki Koki” trafiają co kwartał do dużej grupy czytelników i potencjalnych klientów.

 

 

 

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA