1-2-3 Gorepair – trzy kroki do pięknych włosów

1-2-3 Gorepair – trzy kroki do pięknych włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Marzenia o wiecznej młodości i zatrzymaniu czasu towarzyszą nam od tysiącleci. Zwłaszcza kobiety nie mogą pogodzić się z upływem lat i szukają sposobów, by zatrzymać piękno.

Do walki ze starzeniem się włosów stanęła włoska firma RICA, która stworzyła Gorepair – jedyny w swoim rodzaju trzyetapowy system odmładzający i odbudowujący włosy oparty wyłącznie na naturalnych składnikach.

Gorepair to rewolucyjna metoda, która nie tylko spowalnia proces starzenia się włosów, ale także przywraca im zdrowy wygląd. Działa natychmiast, a efekty są długotrwałe. Już po pierwszym zabiegu włosy są wyraźnie zregenerowane, wyglądają zdrowiej i młodziej. Co warte podkreślenia – klientki zyskują szansę na pielęgnację i ochronę włosów także po wyjściu z salonu fryzjerskiego.

Trzy kroki do piękna
Gorepair to system trzyetapowy

Krok 1 to zastosowanie Gorepair Anti-ageing Hair Restoring Booster. Jest to produkt silnie odmładzający i regenerujący włosy. Odbudowuje je dzięki działaniu starannie dobranych aminokwasów o naturalnym podobieństwie do włosów. Sztandarowy produkt wykorzystywany w kosmetykach marki RICA – wyciąg z opuncji figowej – pozwala wniknąć kwasom tłuszczowym głęboko we włosy, przez co stają się one idealnie wypielęgnowane.

Krok 2 – Gorepair Sealing Hair Booster – to ochrona włosów dzięki białkom jedwabiu. Zawiera w swoim składzie takie składniki ochronne jak wyciąg z ziaren lnu oraz chia, które ze względu na swoje odżywcze właściwości nazywane są „super foods”. Włosy bardzo zniszczone po zabiegach fryzjerskich stają się natychmiast wzmocnione, lśniące i jedwabiste. Wspaniale się układają, zyskują wyrazisty kolor i są pełne życie. Jednym słowem – są młodsze.

W salonie, podczas zabiegu pielęgnacji, należy połączyć Booster i Sealing w proporcji 1:2, nałożyć pędzlem i trzymać na włosach 20 minut jak maskę.

RICA zadbała też o to, by profesjonalna regeneracja i pielęgnacja nie kończyły się w salonie fryzjerskim.

Krok 3 – Gorepair Hair Wellness Maintainer – to domowa kuracja podtrzymująca. Składa się z trzech tubek. Każda zawiera mieszankę Boostera i Sealingu używanych w pielęgnacji salonowej, ale mają one mniejsze stężenie. Dzięki temu kosmetyk lepiej nadaje się do stosowania w warunkach domowych. Wystarczy zawartość tubki nałożyć na umyte włosy jak maskę na 15 minut. Zabieg należy powtarzać co tydzień.

Razem czy osobno?

Gorepair można nie tylko stosować samodzielnie jako zabieg odbudowujący i odmładzający włosy. Produkty te można także dodawać do koloryzacji! Współdziałają z każdą farbą, ale najlepsze efekty uzyskamy w połączeniu z koloryzacją RICA. Także dekoloryzację, rozjaśnianie włosów, pasemka, trwałą ondulację oraz prostowanie keratynowe można wzbogacić o Gorepair. Uzyskamy w ten sposób nie tylko pożądany efekt stylistyczny, ale także włosy wzmocnione, lśniące i jedwabiste.

gorepair flaconi e tubettiKorzyści z zastosowania Gorepair

Nawet bardzo zniszczone włosy są widocznie wzmocnione.

Zwiększa się ich odporność na uszkodzenia.

Włosy są podatne na układanie.

Włosy wolniej się starzeją, ponieważ powstaje mniej wolnych rodników.

Włosy i ich kolor są chronione przed szkodliwym wpływem promieni UV i zanieczyszczeń.

Włosy zyskują niesamowity połysk dzięki powierzchniowemu systemowi nanokrystalizacji.

Farbowanie, trwała ondulacja lub prostowanie włosów są bardziej trwałe.

Warto podkreślić, że Gorepair jest systemem bez technologii Plex, nie zawiera zatem pochodnych nafty. Nie znajdziemy tu także siarczanów, ftalanów i aldehydów. Wszystko zatem zgodnie z motto tej opierającej się na naturalnych składnikach marki: „RICA – Responsible Beauty”.

www.ricapolska.pl

Na podstawie materiałów Rica

12 maj 2020