3 Claveles nożyczki fryzjerskie

3 Claveles nożyczki fryzjerskie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

3-09-3clavelesProfesjonalne nożyczki fryzjerskie Aluminium Dur ES 28 5,5″

Wykonane ze stali nierdzewnej. Bardzo dobra twardości zachowująca długo swą ostrość. Symetryczne – klasyczna pozycja pracy, gdy przedramię jest w poziomie. T4 – płaska śrubka z możliwością łagodnego poluzowania ostrzy bez utraty tarcia na nich. Aluminium – redukcja wagi (1/3 wagi stali), lepsza ochrona przed korozją oraz środkami chemicznymi. Dożywotnia gwarancja producenta. Gwarancja nie dotyczy uszkodzeń powstałych w skutek niewłaściwego użytkowania.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2008
Produkty Filarmonica są indywidualnie sprawdzane przez ekspertów tak, aby oferować konsumentom końcowym produkt o maksymalnej jakości. Jest to poparte certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością w projektowaniu i produkcji.

National Science Foundation Certyfikat
Noże Filarmonica są certyfikowane przez NSF. NSF International jest niezależną, pozarządową organizacją, działającą na całym świecie, w dziedzinie zdrowia publicznego i akredytacji bezpieczeństwa. Etykieta NSF jest gwarancją, że produkt został przetestowany przez jedną z najbardziej szanowanych międzynarodowych instytucji zdrowia.

Produkt dostępny w hurtowni fryzjersko-kosmetycznej Progress Września
www.progress.wrzesnia.pl
https://www.facebook.com/ProgressWrzesnia

Na podstawie materiałów Progress Września

 

 

04 wrz 2018