70 twarzy nowej farby do włosów

70 twarzy nowej farby do włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Naturalne odcienie blondów, brązów oraz krzykliwe rudości, to najnowsze trendy w koloryzacji włosów,
które proponuje firma Chantal.

Chantal_Prosalon Intensis Color Art_Opakowanie i produktW salonach fryzjerskich pojawił się najnowszy produkt firmy Chantal, farba do włosów Prosalon Intensis Color Art. Ta bogata kolekcja kolorów umożliwia uzyskanie niepowtarzalnych i nieograniczonych efektów kolorystycznych. Paleta 70 niespotykanych i intensywnych odcieni, począwszy od podstawowych, aż po te najbardziej zindywidualizowane, wpisuje się w najnowsze trendy w koloryzacji. Szczególną uwagę przykuwa gama modnych w tym sezonie ekstremalnych rudości oraz specjalnych odcieni brązów i blondów. W palecie kolorów Prosalon Intensis Color Art nie mogło zabraknąć również popularnego koloru brond, będącego unikalnym połączenie blondu z brązem. Koloryzacja Prosalon Intensis Color Art dodaje włosom blasku i zapewnia jednolity, głęboki i trwały kolor, a także całkowite pokrycie siwych włosów.

Wciąż rozbudowująca się paleta kolorów Prosalon Intensis Color Art to wynik nieustannych poszukiwań w świecie kolorystyki oraz zindywidualizowanych i coraz bardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów. W trosce o nich, zadbaliśmy również o zawartość produktów, w skład których wchodzi olej z orzechów makadamia. Zawiera on witaminę A, witaminy z grupy B, fenole, lecytynę oraz składniki mineralne. Olej makadamia, zawarty w kremie koloryzującym Prosalon Intensis Color Art, wspomaga regenerację komórek, chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV, a także nawilża i uelastycznia skórę, ale przede wszystkim ułatwia absorpcję koloru oraz powoduje, że włosy wyglądają lśniąco jak nigdy dotąd” – powiedział Andrzej Matyjasik, Dyrektor Marketingu w firmie Chantal.

W linii kolorystycznej Prosalon Intensis Color Art znalazły się odcienie naturalne, popielate, złote, miedziane oraz czerwone. Szczególne miejsce w palecie zajmują kolory specjalne – ciepłe i brązowe odcienie ujęte w gamie złocisto-miedzianych refleksów. Z czasem gama kolorów będzie poszerzona o coraz częściej wybierane przez kobiety fiolety.

Prosalon Intensis Color Art sprawdza się w zabiegu całkowitej koloryzacji włosów naturalnych na kolor jaśniejszy. Produkt świetnie nadaje się również do farbowania odrostów i siwych włosów.

Nowoczesna formuła farby Prosalon Intensis Color Art sprawia, że włosy oraz skóra głowy są pielęgnowane od pierwszych chwil procesu koloryzacji. Zawarty w farbie olej makadamia zapewnia włosom ochronę przed uszkodzeniami, doskonale je kondycjonuje, zwiększa ich elastyczność i sprężystość oraz nadaje im piękny połysk, a miły i owocowy zapach sprawia, że zabieg jest wyjątkowo przyjemny.

***
Chantal to polska, innowacyjna firma, która powstała w 1989 roku. Tworzy własne receptury i produkuje wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji i koloryzacji włosów, stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. W asortymencie firmy znajdują się trwale koloryzujące farby do włosów, rozjaśniacze, płyny do trwałej ondulacji, odżywki, szampony oraz produkty do stylizacji włosów. Wśród najbardziej popularnych marek można wyróżnić m.in. Prosalon MED, Prosalon Argan Oil i Intensis Color. Kosmetyki firmy Chantal używane są przez klientów w kilkudziesięciu krajach świata.

Na podstawie materiałów Chantal

27 kw. 2015