Akcesoria RefectoCil Rose Gold

Akcesoria RefectoCil Rose Gold

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

nowość-refectocilNowe akcesoria RefectoCil do koloryzacji, stylizacji oraz pielęgnacji brwi i rzęs Rose Gold

RefectoCil Application Set Mini (5x mini miseczek kosmetycznych, 5x pałeczek aplikacyjnych)

Praktyczny zestaw do przygotowywania produktów oraz ich aplikacji podczas zabiegów kosmetycznych. Mini zestaw służący do wygodnej aplikacji oraz łączenia ze sobą produktów RefectoCil podczas zabiegów koloryzacji. Składa się z 5 małych, lekkich, nietłukących się naczyń do koloryzacji oraz 5 pałeczek do aplikacji wyposażonych w innowacyjny grzebień.

Miseczka kosmetyczna posiada gładką powierzchnię, która umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie. Kształt miseczek umożliwia łatwe i bezpieczne umieszczanie w nich poszczególnych produktów. Pałeczki do aplikacji: podczas nakładania mieszanki włosy są dokładnie rozczesywane przez grzebień. Grzebień można stosować przed, po lub w trakcie aplikacji, dzięki tej czynności uzyskuje się doskonały, jednolity efekt koloryzacji.

RefectoCil Browista Toolkit – Zestaw eksperta!

Browista Toolkit oferuje stylistom idealne narzędzia do eleganckiej i szybkiej aplikacji produktów podczas zabiegów kosmetycznych. Zestaw zawiera 2 eleganckie dwustronne aplikatory, każdy z nich wyposażony jest w innowacyjną gumową szczoteczkę z jednej strony, a wąski, precyzyjny pędzelek z drugiej. Na gustowny i elegancki design składa się obudowa w kolorze czerni oraz różowego złota.

Aplikatory w pełni zaspokoją potrzeby każdego stylisty. Szczotka umożliwia rozczesywanie brwi i rzęs przed, w trakcie lub po aplikacji. Gumowa szczoteczka idealnie sprawdza się w pokrywaniu rzęs mieszanką koloryzującą, a mniejsza to idealne narzędzie do precyzyjnej pracy na brwiach. 2 miseczki kosmetyczne i praktyczna kosmetyczka do długotrwałego przechowywania produktów to także część Browista Toolkit.

RefectoCil Browista Palette & Ring

Clip-on Palette – paletka zakładana na dłoń oraz Pierścień kosmetyczny RefectoCil. Koloryzacja brwi i rzęs – pełna swoboda  i zakres ruchu podczas zabiegu!

Wsuń paletkę RefectoCil na dłoń, a następnie rozpocznij wykonywanie zabiegu korzystając z pełnej swobody ruchów! Teraz możesz przygotować różne mieszanki do koloryzacji rzęs oraz koloryzacji brwi w osobnych zasobnikach na jednej paletce. Praktyczna miarka pomiędzy pojemniczkami pozwala na bardzo precyzyjne określenie ilości zużywanego produktu.

Dopasowuje się do każdej dłoni, stworzony dla osób praworęcznych oraz leworęcznych;
Idealny do wykonania zabiegu rozjaśniania brwi Blond Brow;
Produkt cechuje: solidność, trwałość, stabilność oraz praktyczność;
Powierzchnia jest odporna na działanie środków chemicznych oraz łatwa do czyszczenia;
Nie kapie;

Podobnie jak paletka Clip-on Palette, pierścień kosmetyczny Refectocil pozwala na całkowitą swobodę podczas pracy. Można go nosić na dowolnym palcu. W tym samym czasie istnieje możliwość sporządzenia dwóch różnych mieszanek do koloryzacji rzęs i brwi. Praktyczna miarka pomiędzy pojemniczkami pozwala na bardzo precyzyjne dozowanie produktu.

Więcej informacji znajdziesz na:  www.refectocil.pl | FB @RefectoCilPolska | IG @refectocil.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

 

 

 

27 lis 2019