Artistique Beach Blond – bezkompromisowa formuła dla każdego fryzjera!

Artistique Beach Blond – bezkompromisowa formuła dla każdego fryzjera!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

folder beach blonde 2017_issuue_Strona_1Szukasz rozjaśniacza doskonałego? Idealnie kremowego? Pielęgnującego włosy? Maksymalnie rozjaśniającego, beż żadnych kompromisów? Niewysychającego na włosach? Skutecznie eliminującego żółte odcienie? Jedynego w swoim rodzaju? Znalazłeś!

Seria produktów do rozjaśniania i pielęgnacji włosów rozjaśnianych Artistique Beach Blonde to wyjątkowa, innowacyjna i bezkompromisowa formuła dla najbardziej wymagających fryzjerów. Niespotykana dotychczas technologia zdaje egzamin w nawet najbardziej wymagających sytuacjach.

Ale zacznijmy od początku: do dyspozycji mamy biały, bezpyłowy i delikatny puder rozjaśniający bez amoniaku, który mieszamy z pachnącym, pielęgnującym, niebiesko-fioletowym kremem. Mieszankę aktywujemy dedykowanym oksydantem: normal (do rozjaśniania o 3-4 tony) lub mocnym (do rozjaśniania powyżej czterech tonów). To właśnie ten wyjątkowy krem odpowiada za zatrzymanie nawilżenia we włosach i przeciwdziała wysuszaniu produktu podczas aplikacji, nawet gdy nie stosujemy folii. Produkt możemy pozostawić na włosach nawet 1,5 godziny. Dzięki temu idealne rozjaśnienie można wykonać już podczas jednej aplikacji! Niewiarygodne?

Kompromis pomiędzy jakością włosa i stopniem rozjaśnienia już nie istnieje. Beach Blonde nie zmienia struktury włosów podczas usuwania żółtego pigmentu. Wystarczy do opisanej mieszanki dodać jedyny w swoim rodzaju składnik, który zgasi wszystkie ciepłe odcienie i podniesie poziom rozjaśnienia. Brightener matt, bo o nim mowa, to fioletowo-granatowy dodatek eliminujący w maksymalnym stopniu czerwone, pomarańczowe i żółte odcienie. Wyobraź sobie dekoloryzację czekoladowego brązu? Koszmar fryzjera? Nie! Brightener matt dodany do mieszanki Beach Blonde podczas rozjaśniania usunie wszystkie niepożądane odcienie czerwieni.

A może Twoja klientka, ciemna brunetka, ma ochotę na płomienny rudy? A Tym masz tylko dwie godziny na całą usługę. Z Beach Blonde dasz radę. Wystarczy, że do mieszanki pudru i kremu dodasz Brigtener copper, który podczas bezpiecznego, pielęgnującego rozjaśniania nada jednocześnie włosom taki odcień rudości, jaki sobie wymyślisz.

Stwórz idealny odcień włosów blond na włosach Twojej klientki, proponując także profesjonalny serwis pielęgnujący do użytku domowego. Seria szamponów i masek przywracających chłodny odcień włosów, z nabłyszczającymi drobinkami to gwarancja utrzymania koloru oraz idealnie dobranej pielęgnacji.

Nie pozwól, by jakikolwiek produkt do rozjaśniania ograniczał Twoją wyobraźnię. Nie każ Twoim klientkom dekoloryzować włosów etapami. Nie stawiaj warunków, nie baw się w kompromisy. Wybierz produkty, które sprawdzają się na Bliskim Wschodzie, gdzie są numerem 1 w arabskich salonach fryzjerskich. Więc skoro radzą sobie z czarnymi jak węgiel włosami, czemu nie mają sobie poradzić z włosami Twoich klientek?

I pamiętaj – pracuj na produktach, które są dostępne wyłącznie dla fryzjerów! Sam decyduj, ile zarobisz na usłudze. Bądź wyjątkowy. Bądź profesjonalny!

Zobacz folder Beach Blonde

Facebook: @Artistique Polska

www.artistique.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

28 mar 2018