Artistique Experience Men Hair Color

Artistique Experience Men Hair Color

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

DSC_7874_1200Naturalność to klucz do idealnego wyglądu współczesnego mężczyzny!

Artistique Experience Men Hair Color to idealne rozwiązanie w zakresie koloryzacji dla mężczyzn preferujących naturalny wygląd.

Odżywcza,  kremowa formuła farb, w naturalny sposób pokrywa i redukuje siwe włosy do 60%.

Paleta kolorów obejmuje barwy od ciemnego brązu po średni blond. Efekt końcowy jest naturalny i bardzo łatwy w utrzymaniu.

 

Men Hair Color nadaje włosom piękny blask i zapewnia doskonałe nawilżenie. Farba jest niezwykle prosta w aplikacji.

By osiągnąć naturalny, chłodny (popielaty) efekt pokrycia siwizny w 60%, należy pozostawić produkt na włosach przez 20 minut, natomiast jeśli celem jest pokrycie 80% siwych włosów, należy pozostawić  na nich farbę przez 30 minut. Kolor wypłukuje się bardzo równomiernie.

Zastosowanie: Przygotuj mieszankę produktów w proporcji  1 + 2, np. 20 ml Farba Artistique MEN HAIR COLOR NO. 5 + 40 ml Artistique MEN ACTIVATOR 2%.

Instrukcja: Umyj włosy łagodnym szamponem, następnie osusz ręcznikiem i rozprowadź mieszankę na całej ich długości. Pozostaw na 20 (włosy naturalne) lub 15 minut (na włosy, które były uprzednio farbowane).

Experience Cream  Men Activator (2%).  Pielęgnujący krem na bazie nadtlenku wodoru został opracowany w celu osiągnięcia optymalnego efektu koloryzacji w połączeniu z farbami Experience Men Hair Color. Aktywator jest dostępny w stężeniu: 2%. Emulsja utleniająca z kompleksem stabilizatorów zapewnia stałe uwalnianie tlenu podczas całego zabiegu.

Linia Experience Men Hair Color daje gwarancję uzyskania równomiernego koloru oraz pokrycia siwych włosów.

Pojemność: 200 ml, 1000 ml

Więcej informacji znajdziesz na: www.artistique.pl | Facebook: @ArtistiquePolska | Instagram: artistique.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

20 mar 2019