Babyliss Paris – Bo każda z nas jest inna!

Babyliss Paris – Bo każda z nas jest inna!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Poznaj nowe linie produktów do stylizacji włosów od Babyliss Paris

Kobiety różnią się wyglądem, charakterem, upodobaniami i stylem życia, ale to właśnie w tej różnorodności tkwi całe piękno. Niezależnie od tego jaką kobietą jesteś, znajdź produkt dla siebie z nowych linii produktów do stylizacji włosów od BaByliss Paris.

Na co dzień kobiety dokonują różnych wyborów, ponieważ mają zupełnie inne potrzeby. Zarówno te życiowe, jak i te dotyczące codziennego stylu: makijażu, ubioru, fryzury. Marka BaByliss Paris chce spełnić oczekiwania każdej kobiety i wypuszcza na rynek trzy nowe linie produktów do stylizacji włosów: SENSITIVE, CREATIVE, PREMIUM. Ich wyróżnikiem jest przede wszystkim unikalny design oraz zaawansowana technologia, która zapewnia szybką, skuteczną oraz niezwykle bezpieczną stylizację włosów w domowych warunkach.

BaByliss Paris_linia sensitive_smallSENSITIVE to cała gama idealnie dostosowanych produktów do delikatnych i wrażliwych włosów. W tej linii znajdują się przede wszystkim unikalne prostownice, jak np. prostownica z grzebieniem oraz niezawodne lokówki, które dla pełnej ochrony włosów podczas stylizacji zostały wyposażone w czarną powłokę ceramiczną oraz funkcję PROTECT. Zastosowana w nowych urządzeniach technologia EP, czyli czarna powłoka niweluje efekt tarcia, przez co włosy stają się perfekcyjnie gładkie. Dodatkowo jest bardziej odporna na wysokie temperatury i równomiernie rozprowadza ciepło na powierzchni płytki. Natomiast dzięki funkcji PROTECT urządzenia rozpoznają rodzaj włosów już przy pierwszym przeciągnięciu pasma i automatycznie dostosowują temperaturę do ich kondycji.

Babyliss Paris_linia creative_smallCREATIVE to doskonały wybór dla odważnych pań, które nie lubią ograniczeń. Produkty z tej linii to unikatowe modele lokówek (stożkowe i owalne), loko-suszarek obrotowych (2 w 1 i 4 w 1). Z ich pomocą bez problemu można bawić się modą i zmieniać styl w zależności o humoru. Wyróżnikiem nowych produktów jest złota powłoka ceramiczna, która zapewnia perfekcyjny poślizg i chroni włosy przed zbyt wysoką temperaturą.

BaByliss Paris_linia premium_smallPREMIUM to ekskluzywna gama produktów do profesjonalnej stylizacji włosów. Powstała z myślą o współczesnych kobietach, które są pewne siebie i swoich wyborów, a na dodatek pragną otaczać się na co dzień nie tylko funkcjonalnymi, ale przede wszystkim wyjątkowymi akcesoriami. W tej linii znajduje się nowy model lokówki automatycznej z powłoką ceramiczną oraz kompaktowe suszarki wyposażone w profesjonalny silnik AC, dzięki któremu suszenie jest jeszcze szybsze i zapewnia urządzeniom do 5 razy dłuższą żywotność, a specjalne nasadki do suszenia zapewniają precyzyjną stylizację w zależności od potrzeb.

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów Babyliss Paris

19 lis 2018