Babyliss Paris – Jak dbać o zdrowe włosy zimą?

Babyliss Paris – Jak dbać o zdrowe włosy zimą?

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

5 sposobów na zdrowe włosy zimą_BaByliss Paris_styczeń 20195 sprawdzonych sposobów od Babyliss Paris

Zimą nasze włosy, bez względu na ich długość i rodzaj, wymagają szczególnie troskliwej pielęgnacji na każdym etapie stylizacji. Mroźne powietrze, częste zmiany temperatury, czy wiatr sprawiają, że stają się one łamliwe, niezdyscyplinowane i pozbawione naturalnego blasku.

Jak zapewnić sobie idealną fryzurę nawet po zdjęciu czapki, a przy tym zachować odżywione i zdrowe włosy? Z nowymi liniami produktów od BaByliss Paris to proste!

W sezonie zimowym włosy są nieustannie narażone na działanie zmiennych temperatur i suchego powietrza oraz stają się znacznie bardziej podatne na mechaniczne uszkodzenia, wynikające z konieczności noszenia nakryć głowy, czy grubych szali. Mroźne powietrze uszkadza strukturę włosa i szkodzi skórze głowy, powodując osłabienie, a nawet nadmierne wypadanie włosów. W takich warunkach włosy znacznie szybciej przetłuszczają się i elektryzują, co bywa ogromnie problematyczne. W pięciu krokach zadbaj o kondycję swoich kosmyków, by nawet pod czapką utrzymały naturalny połysk, sprężystość i objętość nie tylko zimą.

Suszenie to podstawa

Dokładne i delikatne suszenie chłodnym strumieniem powietrza, chociaż trwa znacznie dłużej, nie przesusza włosów i pozwala nadać fryzurze objętości bez użycia dodatkowych kosmetyków. Suszarka kompaktowa AC SILVER 6730E z linii PREMIUM od BaByliss Paris to urządzenie, które zapewni jeszcze szybsze suszenie, długotrwały efekt i w pełni bezpieczną stylizację, a funkcja jonizacji zapobiegnie elektryzowaniu się włosów. Co więcej, suszarka wyposażona została w trzy nasadki, które idealnie sprawdzą się do precyzyjnej stylizacji, perfekcyjnego suszenia długich włosów, a także do delikatnego suszenia naturalnych loków.

Bądź delikatna

W codziennej stylizacji osłabionych włosów zwróć szczególną uwagę na urządzenia, które stosujesz – zwłaszcza te operujące wysokimi temperaturami, jak prostownice i lokówki. Wybierz produkty przeznaczone do delikatnych i wrażliwych włosów np. prostownicę z grzebieniem z linii SENSITIVE od BaByliss Paris, która dla pełnej ochrony włosów podczas stylizacji została wyposażona w czarną powłokę ceramiczną niwelującą efekt tarcia oraz funkcję PROTECT gwarantującą automatycznie dostosowanie temperatury do kondycji włosów.

Stylizuj włosy… z głową

Mimo mrozów nadal chcesz cieszyć się burzą kosmyków, romantycznymi falami albo zaskakującym wygładzeniem? Perfekcyjne i błyszczące loki osiągniesz dzięki lokówce stożkowej C435E z linii CREATIVE, która posiada aż trzy ustawienia ciepła, dzięki czemu bez problemu dopasowujesz odpowiednią dla Twoich włosów temperaturę.

Korzystaj z inteligentnych technologii

Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych stylizacyjnych rytuałów – wystarczy wybrać odpowiednio dopasowane i zaawansowane technologicznie urządzenia, które zadbają nie tylko o efekt WOW fryzury, ale także o zdrowie i kondycję Twoich włosów. W linii CREATIVE od BaByliss Paris znajdziesz unikatowe modele lokówek (stożkowe i owalne), i loko-suszarek obrotowych (2 w 1 i 4 w 1) ze złotą powłoka ceramiczna, która zapewnia perfekcyjny poślizg i chroni włosy przed zbyt wysoką temperaturą. Jeśli oczekujesz idealnej gładkości i stylizacji bez ryzyka uszkodzenia włosów, sięgnij po produkty z linii SENSITIVE a od razu docenisz działanie technologii EP (czarnej powłoki ceramicznej) oraz funkcję PROTECT. Kompaktowe suszarki z linii PREMIUM wyposażone w profesjonalny silnik AC i funkcję jonizacji, to gwarancja szybszego i bezpiecznego suszenia bez uszkodzeń mechanicznych i elektryzujących się kosmyków.

Noś czapkę na zdrowie!

Nie rezygnuj z ciepłych nakryć głowy pod żadnym pozorem, ale staraj się nosić nieco obszerniejsze czapki wykonane z naturalnych włókien – nie zniszczą fryzury, a włosom i skórze głowy zapewnią konieczną ochronę.

Odpowiednie nawyki i wsparcie dobrze dobranych produktów do stylizacji wystarczą, by jeszcze tej zimy zapomnieć o elektryzujących się i matowych włosach, czy fryzurach bez wyrazu. Skorzystaj z podpowiedzi BaByliss Paris i ciesz się pięknymi włosami bez względu na porę roku.

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss Paris

 

29 sty 2019