Barbicide – Nowa jakość dezynfekcji

Barbicide – Nowa jakość dezynfekcji

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Zdrowie jest najważniejsze! Już dziś wybierz dezynfekcję Barbicide – światowego lidera w dziedzinie higieny dla Barberów.

Marka Barbicide już ponad 60 lat temu stworzyła koncepcję dezynfekcji w gabinecie kosmetycznym, masażu, spa i salonie fryzjerskim na oczach klienta.

KULTOWE PRODUKTY BARBICIDE

Barbicide Pojemnik szklany do dezynfekcji
Estetyczny i wygodny szklany pojemnik umożliwia dezynfekcję narzędzi i akcesoriów w obecności klienta. Sitko ze stali nierdzewnej ułatwia zanurzanie narzędzi w roztworze Barbicide. Dzięki zabezpieczeniu antypoślizgowemu pojemnik można umieścić na każdej powierzchni w salonie.
Pojemnik Barbicide to symbol higieny na najwyższym poziomie.

Barbicide Koncentrat do dezynfekcji narzędzi i akcesoriów
Skoncentrowany płyn biobójczy do profesjonalnej dezynfekcji o szerokim spektrum działania: bakterie, grzyby i wirusy łącznie z HCV typu B i C oraz HIV. Bezpieczny dla zdrowia (bez aldehydów i fenoli). Specjalna formuła przeciw rdzewieniu oraz brak etanolu, to ochrona dezynfekowanych narzędzi. Pełna dezynfekcja już po 10 minutach.
Ekonomiczne rozwiązanie dla utrzymania higieny w salonie. Z opakowania o pojemności 1.9 l koncentratu otrzymamy aż 32 l płynu dezynfekującego.

barbicide-spray-f-CMYK

Barbicide Spray do dezynfekcji wszystkich powierzchni
Gotowy do natychmiastowego użycia profesjonalny płyn biobójczy do wszystkich powierzchni, łącznie z akrylem. Szerokie spektrum działania: bakterie, grzyby i wirusy łącznie z HCV typu B i C oraz HIV. Preparat bez duszących i uczulających aldehydów, doskonały do dezynfekcji powierzchni w obecności klientów. Formuła przeciw rdzewieniu oraz brak etanolu to pewność, że dezynfekowane powierzchnie nie zmatowieją. Pełna dezynfekcja już po 3 minutach.

barbicide-wipes-CMYK

Barbicide Chusteczki do dezynfekcji powierzchni
Chusteczki do dezynfekcji – niedoceniona jeszcze alternatywa Barbicide Spray. Chusteczki nasączone płynem biobójczym do profesjonalnej dezynfekcji wszystkich tworzyw sztucznych. Przewagą chusteczek nad Spray’em jest, że zdecydowanie łatwiej jest nimi zdezynfekować akcesoria typu prostownice, lokówki, szczotki, myjki do włosów itp. Szerokie spektrum działania (bakterie, grzyby i wirusy).

barbicide-clippercide-350-CMYK

Clippercide Aerozol do maszynek do włosów
Clippercide przeznaczony jest do utrzymania higieny maszynek do strzyżenia włosów oraz trymerów. Dodatkowo smaruje, chłodzi i zapobiega korozji nożyków. Ciśnienie strumienia aerozolu Clippercide skutecznie usuwa zabrudzenia pomiędzy nożykami maszynek. Niewidoczna powierzchnia substancji smarujących wydłuża żywotność akcesoriów fryzjerskich. Clippercide to ekonomiczna korzyść, higiena i oszczędność czasu dla fryzjerów i stylistów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Barbicide Hand Santizer
Nowa jakość dezynfekcji rąk w formie pianki, wygodna w użyciu i ekonomiczna. Formuła bez etanolu nie wysusza skóry dłoni, a postać pianki gwarantuje, że każdy „kącik z zarazkami” na dłoni zostanie zdezynfekowany. Barbicide dba o to, abyś Ty i Twój klient czuł się bezpiecznie.

www.barbicide.pl

Na podstawie materiałów Barbicide

18 mar 2015