Bondolux – regeneracja i wzmocnienie w trakcie koloryzacji

Bondolux – regeneracja i wzmocnienie w trakcie koloryzacji

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

color us vseBONDOLUX® to system, który niezawodnie chroni włosy przed uszkodzeniami w trakcie zabiegów chemicznych; dzięki temu rozjaśnianie i koloryzacja stają się bezpieczne dla włosów, jak nigdy wcześniej w historii fryzjerstwa.

BONDOLUX® nie tylko naprawia uszkodzone wiązania, ale tworzy nowe połączenia między mostkami. To najskuteczniejszy sposób na odbudowę zniszczonej struktury włosów. Włosy stają się pełne blasku, są zdrowe i mocne. Produkty BONDOLUX® wzbogacone zostały w kompleks NAC, wyciąg z ryżu, bambusa oraz mieszankę aminokwasów.

Wypróbuj BONDOLUX® i odkryj rewolucyjne produkty, które całkowicie odmieniły świat fryzjerstwa.

BONDOLUX® No.1
INTENSE BOND PROTECTION
Wystarczy dodać BONDOLUX® No.1 Intense Bond Protection, aby w czasie koloryzacji, rozjaśniania, czy innych zabiegów technicznych wewnętrzna struktura włosów była całkowicie bezpieczna oraz wzmocniona dzięki nowopowstającym wiązaniom. Zawarty w produkcie ekstrakt z bambusa zapewnia włosom moc i elastyczność. Produkt ten może być używany samodzielnie, jako intensywna kuracja do włosów np. po trwałej. Stosować zgodnie z opisem zamieszczonym w broszurze informacyjnej.

BONDOLUX® No.2
INTENSE BOND CREAM
BONDOLUX® Bond No.2 Intense Cream pomaga wzmocnić wiązania we włosach powstałe w pierwszej fazie kuracji z użyciem Bondolux No.1. Wygładza, nawilża oraz domyka łuski. Zawarty w produkcie ekstrakt z bambusa zapewnia włosom moc i elastyczność. Produkt dostępny jest w zestawie lub oddzielnie w opakowaniu o poj. 500 ml. Stosować zgodnie z opisem zamieszczonym w broszurze informacyjnej.

BONDOLUX® No.3
INTENSE BOND MASK
Intensywna kuracja do użytku w domu, do stosowania raz na dwa tygodnie. Nadaje włosom moc i elastyczność, włosy stają się odbudowane, pełne blasku oraz sprężyste. Sposób użycia: raz na 2 tygodnie stosować BONDOLUX® No.3 na wilgotnych, umytych włosach. W przypadku bardzo uszkodzonych włosów – raz na tydzień. Pozostawić produkt na włosach na 5 min, tak aby dokładnie wniknął do środka, następnie spłukać i wysuszyć.

www.sapo.pl

Na podstawie materiałów Sapo

13 lis 2015