Botugen – botoks dla włosów od marki Fanola

autor: just.tomasz | kategoria: nowości

S.O.S. dla włosów zniszczonych po wakacjach. Lato – słońce, plaża, morskie kąpiele. Ten piękny okres niestety nie służy naszym włosom. Powrót z wakacji to zatem świetny moment, żeby dokładnie przyjrzeć się, w jakim stanie są włosy i w razie potrzeby pośpieszyć im na ratunek.

Najczęstsze oznaki osłabienia włosów:

  • utrata elastyczności
  • utrata prawidłowej struktury
  • utrata gładkości
  • utrata blasku

Włosy z takimi objawami potrzebują natychmiastowego odmłodzenia oraz kuracji zapobiegającej dalszemu osłabieniu. W walce ze zniszczonymi włosami po tegorocznych wakacjach radzimy sięgnąć po wyjątkowo skuteczną broń, a jest nią niezwykła kuracja o działaniu podobnym, do botoksu.

Laboratorium włoskiej marki Fanola opracowało właśnie rewolucyjny kompleks BOTOLIFE. To kompleks na bazie wyjątkowej rośliny o działaniu zbliżonym do botoksu, który skutecznie dociera do zniszczonych obszarów włosów, wypełniając je od środka substancjami regenerującymi. W kontakcie ze znajdującą się we włosach wodą, cząsteczki Botolife rozszerzają się, tworząc trójwymiarową siatkę, która sprawia, że włókna włosów stają się grubsze i pełne objętości. Wyjątkowy kompleks roślinny z efektem botoksu przenika do uszkodzonych obszarów kory i odbudowuje zniszczone włosy od wewnątrz, wzmacnia łuski i sprawia, że włosy stają się zwarte i sprężyste. Niezwykła synergia kompleksu Botolife, keratyny oraz kwasu hialuronowego, gwarantuje pełną skuteczność kuracji. Włosy natychmiast odzyskują naturalną równowagę proteinową, zdrowy, pełny witalności wygląd.

Te składniki mają moc:
KERATYNA. Przywraca włóknom włosa utracone białko, wzmacnia i sprawia, że włosy stają się bardziej odporne, zwarte i wytrzymałe. Skutecznie wnika do wnętrza włosów, zapewniając natychmiastową odbudowę.
KWAS HIALURONOWY. Skutecznie uzupełnia niedobory wody w najbardziej odwodnionych obszarach, przywraca odpowiednią ilość wody potrzebną włosom, nadaje elastyczność i wygładzenie.

Plan rekonstrukcji włosów w 3 krokach:


OCZYSZCZENIE – Szampon Botolife 
Specjalna formuła – pH 6,5, bez dodatku siarczanów i soli – łagodnie oczyszcza, usuwa zanieczyszczenia i pozostałości mineralne. Otwiera łuski włosa, zapewniając optymalne działanie odbudowujące od wewnątrz. Przywraca włosom naturalną równowagę proteinową. Pozostawia włosy miękkie, nawilżone, stonizowane i pełne objętości.

 

 

 

 

 

 


ODŻYWIENIE – Maska Botolife 
Jej bogata, gęsta, kremowa formuła doskonale uszczelnia łuski włosa. Przyspiesza proces wewnętrznej odbudowy, zapobiega plątaniu się włosów, nadaje elastyczność, jedwabistą miękkość i ładny kształt.

 

 

 

 


REKONSTRUKCJA – Spray Botolife Filler 
Wnika głęboko w strukturę włosów, dociera natychmiastowo do uszkodzonych obszarów, zapewniając intensywne działanie wzmacniające odbudowujące od wewnątrz. Włosy stają się pełne witalności, elastyczne i błyszczące.

Na podstawie materiałów Sapo

27 lis 2014