Broda atrybutem męskości

Broda atrybutem męskości

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

W starożytnych cywilizacjach brody były oznaką honoru i tylko za karę były ścinane! Naukowcy uważają, że w odległej przeszłości mężczyźni nosili brody dla ciepła, zastraszania i ochrony, obecnie jest to kwestią mody, która odchodzi i powraca.

RefectoCilTylko zadbana i wypielęgnowana broda jest wartością dodatnią w wyglądzie mężczyzny – znaczenie ma kształt, gęstość i długość zarostu, ale także kolor.

Przy pomocy RefectoCil możesz osiągnąć idealny i naturalny kolor brody, eliminując siwe lub rudawe włoski lub zupełnie odwrotnie – wyróżnić ją oryginalnym odcieniem.
 

 

Rudawa broda?
Jeśli Twój klient ma brązowe włosy i rudawą brodę – użyj RefectoCil 3.1 (jasnego brązu), który rzeczywistości nie przyciemni brody, a jedynie zniweluje czerwony pigment we włoskach.

Siwa broda?
Jeśli Twój klient ma czarną brodę z licznymi siwymi włoskami – użyj RefectoCil 1 (głębokiej czerni), farbować możesz całą brodę lub tylko miejsca występowania siwizny.
Aby pokryć  siwe włoski, należy czas działania wydłużyć do 10 minut. Może w tym przypadku dojść do lekkiego zafarbowania skóry, które natomiast łatwo usunąć przy pomocy RefectoCil Tint Remover.

www.progress.wrzesnia.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

17 maj 2016