Brow Lift od RefectoCil – idealny kształt i objętość brwi

Brow Lift od RefectoCil – idealny kształt i objętość brwi

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

liftObecnie brwi stały się wiodącym elementem każdego perfect look’u. Począwszy od krzaczastych, cienkich brwi po brwi w stylu „boy brow” – doskonale wyprofilowane, konturują twarz i podkreślają oczy. RefectoCil w naturalny sposób nadaje im idealny kształt i objętość.

RefectoCil to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie stylizacji brwi i rzęs. Jest liderem na rynku w tym sektorze. W reakcji na potrzeby klienta zaoferował skuteczne i proste rozwiązanie. Komponenty niezbędne do wykonania zabiegu Brow Lift (Lash Perm i Neutralizer) znajdują się w zestawie do liftingu rzęs (Eyelash Lift) i zestawie do trwałego podkręcenia rzęs (Eyelash Curl). Integrując zabiegi stylizacji brwi oraz rzęs osiągniesz spektakularne efekty przy użyciu tych samych produktów!

Dzięki usłudze laminacji  w Twoim salonie – Brow Lift by RefectoCil brwi są idealnie oraz długotrwale zdefiniowane i uniesione. Luki zostają ukryte, a brwi otrzymują nową energię. Po zabiegu można je bez obawy po prostu szczotkować, stylizować i pielęgnować.  Kurację zaleca się szczególnie klientom o krzaczastych, opornych włoskach.

Instrukcja:

Oczyść brwi za pomocą RefectoCil Micellar Eye Make-Up Remover. Kolejno odtłuść je przy użyciu RefectoCil Saline Solution. Skóra i włoski muszą być dokładnie oczyszczone i osuszone przed rozpoczęciem aplikacji.

Użyj silikonowej szczoteczki by dokładnie wyczesać brwi.

Rozpocznij aplikację Lash Perm (1) na całej powierzchni brwi. Począwszy od ich nasady. Aplikację kontynuuj w kierunku wyczesywania włosków (w kierunku ich wzrostu \ ku górze).

Upewnij się, że nie nakładasz produktu na skórę wokół brwi. Usuń preparat, który został umieszczony w niepożądanym miejscu np. suchym wacikiem. Pozostaw Lash Perm na 7-8 minut. Jeśli zdecydowałeś się na wykorzystanie folii, umieść ją na skórze pokrywając szczelnie cały obszar brwi! Pozostaw Lash Perm na 5 minut.

Usuń Lash Perm (1) suchym wacikiem lub patyczkiem kosmetycznym. Zachowując kierunek ich wyczesywania. W razie potrzeby skoryguj pojedyncze włosy.

Nanieś neutralizator (2) za pomocą pędzelka. Powtórz krok 3. Pozostaw na 5 minut.

Usuń neutralizator (2) wilgotnym wacikiem, a następnie dokładnie oczyść obszar brwi RefectoCil Saline Solution, aby całkowicie usunąć wszelkie pozostałości preparatów po zabiegu.

Koloryzacja w trakcie zabiegu. Nanieś mieszankę produktów Refectocil na brwi oraz rzęsy. Pozostawiając ją po laminacji jedynie na 3 minuty!

Użyj silikonowej szczoteczki w celu ponownego zdefiniowania kształtu po zabiegu koloryzacji oraz jeśli jest to potrzebne przytnij najdłuższe włoski za pomocą nożyczek do brwi!

Podczas aplikacji: Aby uzyskać kompleksową usługę, zintegruj z zabiegiem najnowsze płatki aloesowe RefectoCil Eye Care Pads!

Po aplikacji: Po zabiegu zaleca się użycie RefectoCil Styling Gel, specjalna formuła odżywia włos i chroni jego kolor.

Korzyści dla salonu
Dzięki ReefctoCil Brow Lift brwi klienta są idealnie zdefiniowane oraz uzyskują trwały efekt. Brow Lift to doskonały sposób na okiełznanie szczególnie opornych włosów brwi. W salonie usługę można rozszerzyć o zestawy do trwałej lub liftingu rzęs RefectoCil!

Korzyści dla klientów
Laminowanie brwi ma bezpośredni wpływ na wygląd: gęstość i kształt brwi. Efektem są pełniej wyglądające i gęstsze brwi! Dzięki trwałemu kształtowaniu włosów luki można idealnie wypełnić bez bolesnych zabiegów, takich jak mikroblading czy makijaż permanentny. Szczególnie nadaje się do puszystych, upartych włosków!

Więcej na: www.refectocil.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

15 kw. 2020