Czy chcesz obniżyć koszty salonu fryzjerskiego?

Czy chcesz obniżyć koszty salonu fryzjerskiego?

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

W obliczu zbliżającego się kryzysu ekonomicznego liczenie kosztów prowadzonej działalności staje się szczególnie istotne.

Klienci również będą zwracać uwagę na cenę usługi, niechętnie zaakceptują ewentualne podwyżki, a ich oczekiwanie co do jakości będą niezmiennie wysokie.

Jest to duże wyzwanie dla  właścicieli salonów fryzjerskich.

Jednym z rozwiązań jest znalezienie odpowiedniej oferty kosmetyków pozwalającej  utrzymać wysoki poziom zadowolenia klientów i jednocześnie optymalizować koszty działalności.

Zachęcamy  do przyjrzenia się ofercie polskich profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich pod marką Intensis i Prosalon.

Dlaczego?

Bo  tworzymy bezpieczne i skuteczne produkty w najlepszej relacji jakości do ceny. Jest  to jest możliwe, ponieważ:

Od 30 lat sami projektujemy nasze kosmetyki, tworząc innowacyjne receptury, a ich efekty mierzymy nowoczesną aparaturą trychologiczną.

Sami je produkujemy z zakładzie w Duchnowie  pod Warszawą, co pozwala zminimalizować  koszty transportu i pośredników (m.in. importerów).

Kupujemy  najwyższej jakości surowce od największych światowych dostawców (posiadamy certyfikat  ISO oraz GMP).

Nasza oferta jest przejrzysta i bogata, co daje możliwość łatwego dopasowania kosmetyków do różnych rodzajów włosów.

Poznaj nasze produkty, docenione na 40 rynkach świata

Marka Intensis to zaawansowane formuły pielęgnacyjne łączące naturalne ekstrakty roślinne z nowoczesnymi składnikami głęboko odbudowującymi strukturę włosów.

Linia Color Art wspiera sztukę bezpiecznej kreatywnej koloryzacji prezentując ponad 100 odcieni farb do włosów ale także utleniacze, rozjaśniacze i produkty pielęgnujące skórę i przedłużające trwałość efektu na włosach.

Z kolei marka Prosalon Professional to udany mariaż wysokiej jakości z przystępną ceną. Szampony, odżywki i maski do różnych rodzajów włosów oraz produkty do stylizacji stworzą bazę produktów codziennego użytku w każdym salonie fryzjerskim.

Produkt to nie wszystko

W branży fryzjerskiej liczy się wiedza i doświadczenie, znajomość trendów i umiejętność ich wykorzystania w pracy. Wszystko po to, aby fryzjerzy mogli  oferować klientom skuteczne i innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne, modną i dobrze wykonaną koloryzację oraz nowoczesne strzyżenia. Dzielimy się tą wiedzą w stworzonej przez nas Akademii Prosalon Professional, gdzie pod okiem doświadczonych pasjonatów sztuki fryzjerskiej kształcimy uczniów szkół fryzjerskich jak również wzbogacamy wiedzę doświadczonych fryzjerów.

Na podstawie materiałów Chantal

25 maj 2020