Davines Naturaltech

Davines Naturaltech

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Davines NaturaltechDavines Naturaltech to system produktów i zabiegów stworzony w celu rozwiązania problemów skóry głowy i włosów.

Naturaltech łączy w sobie starannie dobrane surowce z najbardziej zaawansowaną nauką i badaniami.

Formuły produktów Naturaltech zostały wzbogacone o fitoceutyki, aktywne związki biologiczne występujące wyłącznie w roślinach, które chronią układy i narządy ludzkiego organizmu. Te aktywne składniki są kluczowymi elementami systemu odpornościowego, jaki wytwarzają rośliny, aby chronić się przed chorobami, szkodnikami, promieniami słonecznymi. Ponadto mają one działanie przeciwzapalne i zapobiegają działaniu wolnych rodników.

Zastosowanie w formułach kosmetyków fitoceutyków kofeiny, karczocha, cytryny, winogron, mniszka lekarskiego, borówki amerykańskiej, echinacei i śliwek pozwala załagodzić wiele problemów, z jakimi borykają się klienci.

Zabiegi lecznicze Naturaltech zostały stworzone tak, aby efektywnie zwalczać problemy skóry głowy i włosów, m.in. takie jak łysienie, łupież, nadmierna produkcja sebum, zwiotczała, odwodniona czy też wrażliwa skóra głowy.

Ponadto linia pozwala zadbać o psychiczną i fizyczną kondycję oraz dobre samopoczucie klientów. Formuły zostały opracowane tak, aby poprzez połączenie ich z masażem (innym kluczowym elementem systemu Naturaltech) osiągnąć maksimum korzyści. Łatwy do przeprowadzenia i krótki masaż nie tylko pobudza cyrkulację krwi i przygotowuje skórę głowy na przyjęcie korzyści płynących z zastosowania produktu, ale również pozwala w sposób wyjątkowy i osobisty zadbać o klienta. dzięki temu zapewnia przyjemność i relaks oraz oderwanie umysłu i ciała od codziennych zajęć.

www.davines.com/pl
www.facebook.com/davinespolska

Na podstawie materiałów Davines

30 wrz 2015