Davines OI Liquid Luster – efekt tafli na włosach

Davines OI Liquid Luster – efekt tafli na włosach

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Matowe włosy zyskały nowego sprzymierzeńca w postaci fluidu nabłyszczającego z bestsellerowej linii Davines OI, która od zawsze stanowiła synonim Absolutnego Piękna.

OI Liquid Luster nawilża, zmiękcza i ułatwia rozczesywanie.

Efekt WOW, czyli lśniące, sypkie, jedwabiście miękkie włosy, uzyskany natychmiastowo, w salonie i domu – Davines prezentuje nowość z linii OI do każdego rodzaju włosów.

OI Liquid Luster, o pojemności 300 ml, to zabieg o płynnej konsystencji przypominającej wodę, który w zaledwie kilka sekund nawilża włosy, wygładzając ich powierzchnię i naturalnie je rozświetlając.

Piękno włosów w mgnieniu oka

OI Liquid Luster poprawia jakość włosów, dzięki czemu rozczesywanie, suszenie i stylizacja stają się znacznie łatwiejsze. Pielęgnacja z  fluidem sprawia, że włosy są 6-krotnie bardziej błyszczące i 3,5 razy  bardziej jedwabiste w dotyku. To idealny dodatek do usługi stylizacji, strzyżenia, pielęgnacji lub koloryzacji włosów w salonie – jest łatwy w aplikacji i zapewnia natychmiastowe działanie.

Zrównoważenie produkcji

Produkty OI są wytwarzane przy użyciu energii pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych, a emisja dwutlenku węgla związana z ich produkcją jest równoważona poprzez ochronę lasów i ponowne zalesianie naturalnych rezerwatów w Etiopii.

Opakowania, wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu, nadają się do ponownego przetworzenia.

Na podstawie materiałów Davines

25 mar 2022