Davines On Protection – koncentrat do ochrony włosów

Davines On Protection – koncentrat do ochrony włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Davines On Protection Set1Koncentrat Davines On Protection to nowy produkt ochronny do stosowania podczas i po zakończeniu usług technicznych takich jak rozjaśnianie, farbowanie i trwała. Fluid chroni włókna przed wszelkimi uszkodzeniami oksydacyjnymi, wzmacnia je i utrzymuje ich kolor.

Laboratoria badawcze Davines opracowały nowy produkt profesjonalny, który powstał z myślą o zapewnieniu włosom dodatkowego wzmocnienia podczas zabiegów technicznych. Koncentrat On Protection zabezpiecza włókna przed wszelkimi uszkodzeniami oksydacyjnymi, które mogą przyczynić się do osłabienia i łamania się włosów w trakcie rozjaśniania, koloryzacji i trwałej. Dodatkowo chroni przed negatywnym wpływem promieniowania UV. Doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, szczególnie wrażliwych. On Protection zapewnia włóknom miękkość, zauważalny połysk, sprawia również, że mają zwartą strukturę i są sprężyste.

Produkt wzbogacony jest o unikalną formułę Hair Protective Booster, połączenie kwasu maleinowego oraz cząsteczek maleinianu liposolu. Formuła ta wykazuje silne działanie wzmacniające, chroniące kolor oraz antyoksydacyjne. Regularne stosowanie koncentratu On Protection zwiększa jego pozytywny wpływ na włosy poprzez większe uelastycznienie włókien oraz wydłużenie trwałości koloru.

Płynna konsystencja On Protection, o pH 4,5, pozwala w łatwy sposób mieszać fluid z preparatami rozjaśniającym i koloryzującymi. Koncentrat stanowi także uzupełnienie zabiegów pielęgnacyjnych, zapewniając włosom blask, wzmocnienie i elastyczność.

Opakowanie On Protection wykonane jest z biotworzywa pozyskanego z trzciny cukrowej.

Pojemność butelki: 500 ml

Produkt dostępny jest u  dystrybutora marki Davines w Polsce, firmie Sustainable Beauty.

Więcej informacji: www.davines.com/pl oraz www.facebook.com/davinespolska

Na podstawie materiałów Davines

 

14 lut 2020