Davines The Circle Chronicles – multi-masking w pielęgnacji włosów

Davines The Circle Chronicles – multi-masking w pielęgnacji włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

1279Tak jak różne partie twarzy potrzebują odmiennej pielęgnacji, tak i odmienne potrzeby mogą mieć skóra głowy, długości i końcówki włosów. The Circle Chronicles to nowa gama masek do włosów od Davines, która pozwala na takie zróżnicowane i spersonalizowane zabiegi, zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu.

Multi-masking nie dziwi w kontekście pielęgnacji twarzy. Ten trend z Korei Południowej nieustannie zdobywa coraz większe grono wyznawczyń. Jednak nasze włosy i skóra głowy, podobnie jak cera, również mają bardzo zróżnicowane potrzeby. Podczas gdy skalp może wymagać oczyszczenia, na długościach lepiej sprawdzi się dawka maski odżywiającej, a z kolei w przypadku końcówek – nawilżającej.

The Circle Chronicles to wygodny zestaw profesjonalnych masek do pielęgnacji w domu w opakowaniach o pojemności 50 ml. W ramach zabiegów w salonach fryzjerskich dostępne są opakowania 750 ml. Można ich używać zarówno osobno, jak i w multi-maskingowej kombinacji, aby uzyskać jeszcze lepszy efekt.

Linia odpowiada na codzienne potrzeby kobiet:

The Spotlight Circle – maska nadająca włosom wyjątkowy blask, idealna do zastosowania przed ważnym spotkaniem lub wielkim wyjściem. Zawiera olej moringa, który bogaty jest w kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały i proteiny niezbędne, aby włosy mogły błyszczeć.

The Quick Fix Circle – szybka, nawilżająca maska do włosów. W zaledwie 3 minuty sprawia, że włosy są idealnie nawilżone i gładkie. Jej zalety docenią kobiety żyjące w pośpiechu. Zawiera w 100% naturalną czerwoną glinkę i kwas hialuronowy, który niemal natychmiastowo tworzy wiązanie ze strukturą włosa, nawilżając ją.

The Renaissance Circle – maska, która regeneruje zniszczone włosy, przywracając im zdrowy wygląd, miękkość i połysk. Sprawdzi się u kobiet, które często używają prostownicy czy lokówki, uprawiają sporty wodne w basenie lub słonej, morskiej wodzie lub gdy często farbują i rozjaśniają włosy. Zawiera w 100% naturalną żółtą glinkę, która głęboko regeneruje włosy, oraz masło Babassu, które zawiera bardzo wysokie stężenie kwasu laurynowego i kwasu mirystynowego o właściwościach odżywczych.

The Purity Circle – maska oczyszczająca włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń spowodowanych smogiem, metalami ciężkimi, a także z wolnych rodników. Idealna dla mieszkanek dużych miast zanieczyszczonych przez smog. Zawiera węgiel bambusowy: w 100% naturalny, posiadający certyfikat ECOCERT, o właściwościach detoksykujących i silnym działaniu adsorpcyjnym. Kolejnym składnikiem maski jest ekstrakt z herbaty matcha, bogaty w polifenole zdolne do neutralizacji wolnych rodników powstających w wyniku działania czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia.

The Wake-Up Circle – maska normalizująca włosy i skórę głowy. Idealna dla osób często podróżujących i często przebywających poza domem lub dla miłośników nocnego życia i imprez do rana. Zawiera w 100% naturalną fioletową glinkę, która blokuje działanie szkodliwych substancji powstających pod wpływem stresu, oraz wyciąg z różeńca o właściwościach przywracających równowagę w sytuacji stresu.

Maski The Circle Chronicles zawierają w 100% naturalne glinki. Nie zawierają silikonów, parabenów ani sztucznych barwników. Formuły są biodegradowalne na poziomie od 88,5% do 96,2%. Opakowania masek są neutralne pod względem emisji CO2.

Na podstawie materiałów Davines

24 cze 2019