Davines The Restless Circle – maska przeciw łamaniu się włosów

Davines The Restless Circle – maska przeciw łamaniu się włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Rodzina masek Davines The Circle Chronicles powiększa się o propozycję dla aktywnych kobiet, których włosy wykazują tendencję do łamania się. Bazujący na ekstrakcie z nasion chia produkt zabezpiecza strukturę włosów, ułatwia rozczesywanie i zapewnia elastyczność.

Davines The Circle Chronicles to linia masek dostosowanych do konkretnych potrzeb włosów i skóry głowy. Produkty oryginalnie zapakowane w poręczne saszetki różnią się od siebie zapachem i kolorem, ale mają wspólny mianownik: natychmiastowe działanie kosmetyczne. Z myślą o kobietach prowadzących intensywny tryb życia, których włosy narażone są na uszkodzenia, Davines stworzył dyskretną maskę The Restless Circle.

Produkt bazuje na ekstrakcie z nasion chia, źródle aminokwasów, antyoksydantów oraz minerałów (miedzi, cynku, żelaza). Zapobiega łamaniu się włosów, chroniąc ich strukturę przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi przez akcesoria takie jak wsuwki, gumki czy opaski. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie, zwiększa objętość i nadaje elastyczność włosom obciążonym przez aktywny styl życia. Maskę o niewidocznej konsystencji z powodzeniem można stosować o każdej porze dnia: przed siłownią, podczas gotowania lub spaceru z przyjaciółką. Zabieg pielęgnacyjny z The Restless Circle wpisuje się w codzienną rutynę wielozadaniowych, wiecznie zabieganych kobiet.

Maskę należy równomiernie nałożyć na suche włosy, pozwolić jej działać 15 minut, a następnie spłukać wodą i użyć szamponu. Aby zwiększyć siłę działania produktu, można go pozostawić na włosach na całą noc.

Davines The Restless Circle Maska przeciw łamaniu się włosów

Zapobiega łamaniu się włosów, chroniąc ich strukturę przed uszkodzeniami mechanicznymi powodowanymi przez akcesoria takie jak wsuwki, gumki czy opaski,

Ułatwia rozczesywanie, zwiększa objętość i nadaje elastyczność włosom obciążonym przez aktywny tryb życia,

Bogata w ekstrakt nasion chia, źródło aminokwasów, antyoksydantów oraz minerałów (miedzi, cynku, żelaza).

Pojemność: 50 ml
Sugerowana cena: 36 zł
Dostępność: salony fryzjerskie

Na podstawie materiałów Davines

23 Cze 2020