Davines Your Hair Assistant

Davines Your Hair Assistant

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Davines Your Hair AssistantNowa linia kosmetyków stworzona przez Angelo Seminarę, Dyrektora Artystycznego Davines, przynosi rewolucję w sztuce stylizacji włosów.

Your Hair Assistant to system produktów i narzędzi, które mają zadanie stworzyć doskonały efekt stylizacji włosów zarówno w salonach, jak i w domach.

Jeszcze bardziej wzmocniliśmy partnerstwo Davines z trzykrotnym zwycięzcą British Hairdresser of the Year. Poprosiliśmy Angelo, aby zaprojektował linię kosmetyków i zestaw narzędzi, o jakich zawsze marzył, oraz by podzielił się z nami sekretami swojego warsztatu fryzjerskiego. W ten sposób powstała linia produktów i narzędzi zaprojektowanych specjalnie do modelowania, wraz z propozycją specjalnych technik fryzjerskich.

Wykorzystując wszystkie elementy linii, zarówno w formie produktów, jak i technik, fryzjer będzie wspierany w salonie oraz będzie miał możliwość wprowadzenia nowej usługi do swojego menu.

INSPIRACJA
Angelo Seminara stworzył cztery różne ikony, cztery efekty, aby zainspirować fryzjerów. Obrazy te nie reprezentują dokładnych rezultatów, jakie fryzjer musi uzyskać, używając stylizacji i techniki suszenia, lecz mają być rozumiane jako artystyczna inspiracja.

Zgodnie z misją Davines oraz naturą Angelo ten projekt nie ma na celu standaryzacji i udowadniania, jak powinny wyglądać kobiety na całym świecie. Przeciwnie, ma dostarczać inspiracji, aby łączyć w sposób kreatywny wszystkie trzy elementy linii – produkty, narzędzia i edukację – aby fryzjerzy mogli zaoferować swoim klientkom najlepszą usługę modelowania i układania w ich życiu.

 

PREP SHAMPOO
Nawilżający i odżywiający szampon idealny do wszystkich rodzajów włosów. Formuła, stworzona do delikatnego mycia włosów, tworzy bogatą, gęstą pianę. Nie obciąża włosów. Formuła nie zawiera siarczanów i parabenów.
Pojemność: 250 ml

PREP MILD CREAM
Uelastyczniająca i nawilżająca odżywka do włosów cienkich i normalnych. Wygładza, pogrubia i nawilża włos bez jego obciążania. Formuła nie zawiera parabenów.
Pojemność: 200 ml

PREP REACH BALM
Odżywka do grubych, odwodnionych i zniszczonych włosów. Formuła dogłębnie odżywia włosy dzięki swojej kremowej teksturze. Stworzona została, aby nadawać włosom miękkość i jedwabistość bez ich obciążania. Formuła nie zawiera parabenów.
Pojemność: 200 ml

BLOWDRY PRIMER
Spray do wszystkich rodzajów włosów. Nadaje objętość, przyspiesza suszenie, nadając naturalny efekt. Formuła tworzy teksturę i chroni przed wysoką temperaturą oraz wilgocią. Do nałożenia na mokre włosy jako przygotowanie do stylizacji. Wzmacnia naturalny blask włosów, skraca czas suszenia. Może być używana ze wszystkimi gorącymi narzędziami.
Pojemność: 250 ml

VOLUME CREATOR + BRUSH
Pył teksturyzujący tworzy naturalną objętość oraz nadaje włosom teksturę. Daje piękne matowe wykończenie. Nie pozostawia śladów. Chroni przed wilgocią. Do użytku na suchych włosach. Produkt jest używany ze specjalną szczotką Volume Creator Brush, która może być napełniana i używana wielokrotnie. Całkowicie naturalna formuła zawiera 50% proszku z bambusa i 50% proszku z kokosa.
Pojemność: 9 g

DEFINITION MIST
Spray do rozdzielania pasm, nadawania tekstury i naturalnego połysku włosom. Ten produkt, bez właściwości utrwalających, pozostawia włosy cudownie miękkie. Zapobiega puszeniu się i utrzymuje w ryzach niepokorne kosmyki. Do użytku na mokrych lub suchych włosach. Formuła nie zawiera parabenów.
Pojemność: 200 ml

PERFECTING HAIRSPRAY
Lakier o średnim utrwaleniu charakteryzujący się bardzo delikatną mgiełką. Nadaje włosom
strukturę, zapewnia odporność na wilgoć. Za jego pomocą można modyfikować fryzurę nawet po aplikacji produktu, pomimo tego, że wysycha bardzo szybko. Jest łatwy do usunięcia i nie skleja włosów. Do użytku na suchych włosach.
Pojemność: 300 ml

 

www.davines.pl

Na podstawie materiałów Davines

28 grudzień 2015