Davines z żelem do dezynfekcji rąk

Davines z żelem do dezynfekcji rąk

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Davines Good Hope GelWłoska marka kosmetyków do włosów w ramach wsparcia walki z koronawirusem wyprodukowała dedykowany żel do dezynfekcji rąk. Tysiące sztuk „Good Hope Gel” zostało przekazanych do lokalnych placówek charytatywnych. Produkty będą także dostępne globalnie w salonach fryzjerskich współpracujących z Davines.

Marka Davines, oferująca profesjonalne kosmetyki do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów, w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na środki odkażające wyprodukowała 110 000 sztuk żelu „Good Hope Gel”.

Zasoby zakładu produkcyjnego w Parmie dostosowano tak, aby w maksymalnie krótkim czasie możliwe było przygotowanie dużej liczby preparatów dezynfekujących.

Davines wspólnie z parmeńskim Forum Solidarności przekazał bezpłatnie 50 000 sztuk żelu włoskim organizacji charytatywnym takim jak Czerwony Krzyż, Żółty Krzyż oraz stowarzyszenia zrzeszające imigrantów.

60 000 sztuk środków do dezynfekcji rąk zostało rozprowadzonych do międzynarodowej społeczności Davines. Dostępny w dwóch rozmiarach (250 ml oraz 75 ml) „Good Hope Gel” pojawi się wkrótce w salonach fryzjerskich współpracujących z włoską marką.

Więcej informacji: www.davines.com/pl oraz www.facebook.com/davinespolska

Na podstawie materiałów Davines

13 maj 2020