Delikatna stylizacja z Babyliss Paris

Delikatna stylizacja z Babyliss Paris

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

BaByliss ParisTrudne w pielęgnacji, cienkie i delikatne pasma mogą być przyczyną wielu kompleksów i problemów. Takie włosy najlepiej czują się „na wolności“ bez gumek, spinek oraz zbyt dużej ilości preparatów do stylizacji. Jak więc o nie dbać, aby zachowały świetną kondycję i zdrowy wygląd?

Poznaj sposoby BaBylis Paris na stworzenie idealnej fryzury dopasowanej do tego typu włosów i zachwyć wszystkich pełną objętości stylizacją w hollywoodzkim stylu.

Cienkie i delikatne włosy bywają dużym utrapieniem dla kobiet. Są wyjątkowo trudne w pielęgnacji i stylizacji, ponieważ mogą mieć nawet o 1/4 mniejszą średnicę niż włosy normalne. W takiej sytuacji mamy dwa rozwiązania: możemy pogodzić się z losem i zainwestować w sztuczne zagęszczanie włosów lub pokochać je i nauczyć się o nie dbać! Drugi, polecany przez nas sposób, jest o wiele łatwiejszy niż mogłoby się wydawać, gdy pod ręką masz odpowiedni sprzęt od BaByliss Paris: prostownicę z grzebieniem ST460E z linii Sensitive i suszarkę 6730E z linii Premium.

Trzy kroki do pokochania swoich włosów!

Krok 1 – cięcie

Właściwie dobrana fryzura i dobre cięcie to więcej niż 1/3 sukcesu. Włosy cienkie najlepiej prezentują się w fryzurach krótkich lub do ramion – lekko cieniowanych, naturalnych kształtach, które pozostawiają pewną swobodę ich ułożenia.

Krok 2 – pielęgnacja

Najważniejsza jest pielęgnacja i ochrona. Włosy cienkie i delikatne lubią lekkie produkty, najlepiej te zwiększające objętość, np. w formie sprayów czy delikatnych olejków.
Nie bez znaczenia jest również… dieta! Zdrowe odżywianie i potrawy bogate w witaminy i składniki mineralne to podstawa. Pomocna może okazać się również konsultacja u trychologa, który zbada kondycję włosów – mogą być osłabione z powodu genów, stresu, czy nieodpowiedniej pielęgnacji. Warto to sprawdzić!

Krok 3 – stylizacja

…ale spokojnie, to nie zajmie dużo czasu! Suszarka BaByliss Paris z linii PREMIUM wyposażona jest w profesjonalny silnik AC, który zapewnia nawet o 25% szybsze suszenie. Włosy należy suszyć głową w dół, co chwila przeczesując je szczotką. To zapewni trwałe odbicie od nasady. Dzięki funkcji jonizacji włosy się nie elektryzują – pozostają gładkie i lśniące, a także łatwiejsze w modelowaniu. Wygodny uchwyt i duża moc suszarki zagwarantują pełną wygodę w trakcie stylizacji, która nie zajmie więcej niż 5 minut!

Jeśli jednak możemy poświęcić na stylizację kilka chwil więcej, warto użyć prostownicy z grzebieniem od BaByliss Paris. To działanie wzmocni efekt pięknych, lśniących i naturalnie prostych kosmyków. Wystarczy podzielić górne partie włosów na niewielkie pasma i delikatnie przeczesać je prostownicą od samej nasady. Dzięki temu kosmyki zyskają maksymalną objętość! Taką fryzurę można wykonywać nawet codziennie, bez obaw o zdrowie i kondycję włosów. Prostownice BaByliss z linii Sensitive są wyposażone w czarną powłokę ceramiczną, dzięki której każde pasmo jest perfekcyjnie gładkie i lśniące. Z kolei funkcja PROTECT zapewni im ochronę, za sprawą technologii dostosowującej temperaturę do każdego rodzaju włosów.

Im lepiej poznasz swoje włosy, tym większą frajdę sprawi Ci ich układanie i zabawa w poszukiwanie nowych fryzur. Dzięki produktom BaByliss Paris możesz bez obaw codziennie eksperymentować ze swoją stylizacją!

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss Paris

 

28 cze 2019