Dieta dla włosów – odkrycia naukowe dla pięknych włosów

Dieta dla włosów – odkrycia naukowe dla pięknych włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

1430818487360x451Montibello rewolucjonizuje koncepcje integralnej pielęgnacji włosów z Tricho Nutrition, aby zapewnić włosom właściwe odżywienie i pielęgnacje, na jakie zasługują.

Aby można było pochwalić się wspaniałym i lśniącym wyglądem włosów pełnych witalności i zdrowia, musimy zaspokoić ich wszystkie potrzeby – zupełnie tak, jak dbamy o potrzeby żywieniowe całego organizmu. Każdy włos jest inny i potrzebuje innych składników odżywczych, dlatego tak trudno czasem sprawić, aby miały one idealny, wymarzony wygląd. Właśnie dlatego hiszpańska marka Montibello – zainspirowana naukowymi podstawami dietetyki – stworzyła nową i innowacyjną koncepcję pielęgnacji Tricho Nutrition – Dieta dla włosów, odpowiadającą na indywidualne potrzeby włosów.

Wszystkie produkty TREAT NATURTECH stworzone zostały w oparciu o koncepcję, która obejmuje potężną mieszankę aktywnych składników niezbędnych dla naszych włosów, mających zbawcze działanie dla ich zdrowia, odżywienia i lśniącego wyglądu. Specjalistyczna dieta dla włosów oparta jest na piramidzie żywieniowej, która w prosty sposób pokazuje, jakie produkty są niezbędne dla zdrowej i zrównoważonej diety. Innowacyjny program Montibello analizuje 20 różnych typów i określa 6 najważniejszych grup substancji odżywczych i opracowuje kosmetyk, idealnie dobrany do włosów, w oparciu o profil trychologiczny.

DIETA DLA WŁOSÓW – ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów. Bezprecedensowy poziom pielęgnacji, piękna i dobrej kondycji dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb włosów.

treat nt colour protect product group packshotCOLOUR PROTECT Seria do włosów farbowanych
Esencja śródziemnomorskiej diety dla włosów. Bogata w metabolity i antyoksydanty uzyskiwane z oliwek, które chronią włosy przed promieniowaniem UV oraz skutkami działania wysokiej temperatury, wilgoci i mycia. Chroni i utrwala kolor. Włosy są widocznie bardziej błyszczące, jedwabiste i elastyczne, a kolory trwalsze i bardziej rozświetlone.

Szampon: Odżywia włosy i chroni przed promieniowaniem UV i działaniem wysokich temperatur. Delikatnie myje włosy, zapewniając im rozświetlenie i trwały kolor. NIE ZAWIERA SIARCZANÓW.
Odżywka: Emulsja odżywiająca, która działa natychmiast, zapewniając włosom miękkość i jedwabistość. Jej właściwości ochronne przedłużają i zwiększają trwałość oraz wyrazistość koloru. Ułatwia rozczesywanie i pielęgnuje włókna włosowe.

Maska: Zabieg głęboko odżywiający, który od razu poprawia kolor i teksturę włosów, nadając im elastyczność i jedwabistość. Pielęgnuje włókna włosowe, chroniąc je przed promieniowaniem UV i działaniem wysokiej temperatury.

Balsam pielęgnujący: Intensywny balsam nawilżający, który ułatwia stylizację oraz zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i działaniem wysokich temperatur. Zwiększa wyrazistość koloru i sprawia, że włosy są jedwabiste.

 

treat nt repair active product group packshotREPAIR ACTIVE Seria do włosów zniszczonych i/lub bardzo przesuszonych
Specjalnie opracowana proteinowa dieta dla włosów. Pielęgnacja bogata w naturalne lipidy i proteiny pochodzenia roślinnego, które rewitalizują włosy od środka, wzmacniają je oraz pomagają chronić skórę głowy i włosy przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Włosy są naprawione, bardziej elastyczne i pełne energii. Działa antystatycznie. Przywraca miękkość, połysk i świeżość.

Szampon: Intensywnie odżywiający szampon, który przywraca elastyczność i połysk włosom suchym i wrażliwym. Naprawia uszkodzenia spowodowane czynnikami środowiskowymi, chemicznymi i fizycznymi. Zapewnia włosom zdrowy i naturalny wygląd.

Odżywka: Szybko działająca odżywka, która intensywnie odżywia włosy zniszczone. Ma działanie antystatyczne, ułatwia rozczesywanie włosów i chroni je przed działaniem wysokiej temperatury.

Maska: Zabieg głęboko odżywiający. Bogata formuła maski, zawierająca biomimetyczne lipidy i proteiny, wzmacnia włosy od środka. Pielęgnuje i odbudowuje włosy, przywracając im elastyczność i blask.

Balsam pielęgnujący: Intensywny balsam nawilżający, opracowany specjalnie dla włosów zniszczonych, bardzo zniszczonych i/lub bardzo przesuszonych. Nadaje włosom miękkość, która ułatwia stylizację i naprawia barierę ochronną włókien włosowych.

Krem na końcówki: Produkt kończący zabiegi pielęgnacyjne, który uszczelnia, odżywia i naprawia rozdwojone końcówki. Nadaje końcówkom włosów jedwabistość, a włosom miękkość i naturalny wygląd.

 

www.montibello.pl

Na podstawie materiałów Montibello

09 cze 2015