Dr Hair – innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów

Dr Hair – innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

DrHair_single_150711Zaawansowana nanotechnologia nadaje naszej fryzurze nowy, „młodszy” wygląd, aplikacja Dr Hair zapewnia spektakularny i błyskawiczny efekt gęstych włosów.

Nanowłókna najnowszej generacji wczepiają się w nasze włosy, znacznie zwiększając ich objętość, zachowując przy tym naturalną formę.

Dr Hair jest odporny na zmienne warunki pogodowe i utrzymuje się na głowie nawet w przypadku deszczu czy silnego wiatru.

 

 

 

 

 

ZALETY DR HAIR
Nanowłókna najnowszej generacji
Skutecznie zagęszcza włosy
Brak efektów ubocznych
Natychmiastowy efekt
Bogata paleta kolorów
Dla kobiet i mężczyzn
Nie zabarwia ubrań
Naturalny wygląd
Łatwość aplikacji
Przystępna cena
Wydajność

DLA KOGO
Dr Hair to profesjonalny kosmetyk przeznaczony dla osób z rzadkimi oraz przerzedzonymi włosami. Nadaje się zarówno dla kobiet, jaki dla mężczyzn. W kilka sekund tysiące mikrowłókien wczepiają się we włosy, przywracając im dawną atrakcyjność. Jest to jedyny produkt, który powoduje natychmiastowy efekt gęstych włosów, a sama aplikacja jest banalnie prosta.

Kosmetyk Dr Hair jest przebadany dermatologicznie, nie powoduje uczuleń ani żadnych skutków ubocznych, można go stosować podczas kuracji odbudowy włosów.

Dr Hair oferuje największą gamę kolorystyczna na rynku, dzięki czemu łatwiej dobrać kolor, aby nasza fryzura wyglądała zjawiskowo, zachowując swój naturalny wygląd.

Dr Hair
tel. 512 102 735
e-mail: biuro@drhair.pl
www.drhair.pl

Na podstawie materiałów Dr Hair

 

 

 

 

17 maj 2016