Echosline – Ki-Power

Echosline – Ki-Power

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Ki-Power to program rekonstrukcji włosów oparty na działaniu naprawczych molekuł, opracowany przez specjalistów w laboratorium Echosline. Ma za zadanie skutecznie interweniować w najbardziej krytycznej fazie pogorszenia stanu włosów.

Wzbogacony w keratynę i kwas hialuronowy precyzyjnie dociera do uszkodzonych obszarów kory, naprawia i odbudowuje zniszczone włosy od wewnątrz, wzmacniając i zapewniając jędrność i elastyczność.

 

KROK 1.
Keratynowy Szampon Przygotowawczy, Molekularna Rekonstrukcja
Wzbogacony w keratynę i kwas hialuronowy delikatnie oczyszcza zniszczone i pozbawione witalności włosy, przywraca cząsteczki niezbędne do procesu wewnętrznej rekonstrukcji włosa. Pozostawia włosy elastyczne oraz pełne witalności, działa tonizująco. Produkt pozbawiony SLS i SLES.
Sposób użycia: Zaaplikuj produkt uważnie na wilgotne włosy, spień i dokładnie spłucz. Czynność należy powtórzyć.

KROK 2.
Keratynowy Skoncentrowany Lotion, Molekularna Rekonstrukcja, bez spłukiwania
Idealny do bardzo zniszczonych, osłabionych włosów, jego intensywne działanie rekonstruuje włókna włosa. Synergia zachodząca między keratyną a kwasem hialuronowym pozwala na uzupełnienie uszkodzonych obszarów włosów poprzez bardzo precyzyjne wnikanie w ich strukturę molekularną. Włosy stają się mocniejsze, zdrowsze, zrekonstruowane i bardziej odporne.
Sposób użycia: Rozpyl produkt na poszczególne partie włosów, rozmasuj od końcówek do nasady, nakryj głowę czepkiem i pozostaw na włosach przez 5 minut np. pod sauną. Nie spłukuj. Kontynuuj kurację Ki-Power z użyciem Maski Uszczelniającej.

KROK 3.
Keratynowa Maska Uszczelniająca, Molekularna Rekonstrukcja (kwaśne pH)
Jej gęsta, kremowa formuła o kwasowym odczynie pH została wzbogacona w keratynę, kwas hialuronowy oraz emulgatory silikonowe. Ich zawartość pozwala na precyzyjne domknięcie łuski. Odżywia i rekonstruuje włosy, pozostawiając je jedwabiście miękkie, elastyczne, pełne blasku i łatwe do rozczesania.
Sposób użycia: Nałóż na wilgotne włosy, pozostaw na 5 minut pod sauną, a następnie dokładnie spłucz.


Na podstawie materiałów Sapo

20 sty 2015