Echosline – Seliàr Kromatik

Echosline – Seliàr Kromatik

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Echosline_produktyTo rewolucja w koloryzacji, ochrona koloru i neutralizacja nieprzyjemnych zapachów związanych z zabiegami technicznymi.

Seliàr Kromatik to innowacyjny profesjonalny program marki Echosline na bazie aminokwasów, który chroni i wzmacnia kolor w trakcie zabiegu koloryzacji i rozjaśniania. Dodaje włosom witalności oraz chroni kolor przed płowieniem. Dodatkowo formuła Sinodor pozwala zneutralizować nieprzyjemny zapach pozostający na włosach po zabiegach technicznych. Program tworzą 3 wyjątkowe produkty: protector, maska oraz szampon.

Program Kromatik przeprowadzany jest w jednym kroku w czasie wybranego zabiegu technicznego – koloryzacji, dekoloryzacji i trwałej. Nie wydłuża czasu zabiegu technicznego. Opiera się na skoncentrowanym kompleksie proteinowym na bazie niskocząsteczkowych aminokwasów, dzięki czemu zapewnia niezwykłą skuteczność zabiegów technicznych.

Jego innowacyjna formuła wzbogacona o aminokwasy gwarantuje bezpieczniejsze zabiegi techniczne. Produkt odbudowuje strukturę i wypełnia włosy, natychmiast poprawia ich jakość, wygląd i teksturę. Zwiększa odporność włosa w trakcie zabiegu koloryzacji, dekoloryzacji i trwałej, a także wzmacnia efekt końcowy zabiegu.

Protector Kromatik tonizuje, nadaje teksturę, chroni, nie wpływając na efekt kolorystyczny zabiegu. Włosy wyglądają na zdrowsze i pełniejsze. Stosowany przed płynem do trwałej zapewnia dodatkowe nawilżenie, przywraca równowagę wrażliwym włosom.

Formuła maski Kromatik na bazie kwaśnego pH i wzbogacona w aminokwasy pozwala na efektywne zakończenie zabiegu technicznego koloryzacji i rozjaśniania. Uszczelnia włosy, chroniąc kolor, a dzięki wyjątkowym cząsteczkom Sinodor eliminuje z włosów nieprzyjemne zapachy produktów do zabiegów technicznych.

www.sapo.pl

Na podstawie materiałów Sapo

 

30 mar 2016