Egobond – bezpieczna koloryzacja włosów blond

Egobond – bezpieczna koloryzacja włosów blond

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Egobond to niepowtarzalny i rewolucyjny system kuracji do włosów, którego formuła oparta jest na kompleksie Keravis, w skład którego wchodzi mieszanka aminokwasów oraz protein pochodzenia roślinnego. Program wzmacnia włosy w trakcie zabiegów technicznych, niezwykle skutecznie przywraca im elastyczność i witalność. Nawet bardzo zniszczone włosy po kuracji stają się zdrowsze i mocne.

Częste zabiegi chemiczne zwiększają porowatość łuski włosa i osłabiają włókna. W konsekwencji włosy stają się bardziej narażone na czynniki zewnętrzne oraz proces utleniania, stają się łamliwe, matowe i pozbawione witalności. Kolor szybciej płowieje, włosy się łamią i ciężko się je układa. W związku z tymi zagrożeniami każdy profesjonalny fryzjer powinien umieć zapewnić swoim klientom maksymalne poczucie bezpieczeństwa w trakcie przeprowadzania zabiegów chemicznych.

bondEGOBOND zapewni Twoim klientom:

pełne zadowolenie z efektów zabiegów technicznych,

maksymalną ochronę włosów,

efektywne działanie odbudowujące,

niewiarygodny blask,

długo utrzymujące się efekty.

Technologia

Program składa się z 3 produktów na bazie specjalnego kompleksu aminokwasów o niskiej masie cząsteczkowej, który wzmacnia włosy w trakcie zabiegów chemicznych przeprowadzanych w salonie (koloryzacji, rozjaśniania i trwałej ondulacji). System synergii uwalnia maksimum swojej mocy w trakcie zabiegów chemicznych.

Program

Faza 1. BOND BOOSTER – Odbudowa struktury włosa oraz regeneracja; działanie na środek włosa.

Faza 2. BOND SETTER – Uszczelnienie i odżywienie; działanie na łuskę włosa.

Faza 3. BOND LOCKER – Zakończenie kuracji; produkt doskonały także do podtrzymania efektów kuracji w domu; nadaje włosom blask i rozświetlenie.

www.alteregoitaly.pl

Na podstawie materiałów Alter Ego Italy

10 cze 2016