Elgon Amplea – zwiększ objętość włosów od nasady

Elgon Amplea – zwiększ objętość włosów od nasady

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Elgon Amplea Amplea to nowoczesna linia lecznicza przeznaczona do pielęgnacji włosów potrzebujących wzmocnienia i zwiększenia objętości.

Połączenie dwóch unikatowych technologii

Voluhidra Complex® – opatentowana formuła pozwalająca na wiązanie cząsteczek wody wewnątrz włosa w celu zwiększenia ich grubości i objętości.

Redoxina® – opatentowana formuła zawierająca algi morskie Klamath (będące źródłem zbawiennych kwasów omega-3 i omega-6, witaminy B12 i beta-karotenu – jednego z najlepszych antyoksydantów występujących w naturze, oraz łańcuch 20 aminokwasów białek). Pozwala na uzyskanie pożądanej objętości i chroni włosy przed niszczącym działaniem czasu.

Rewolucyjny system pozwalający odbudować włos od samej nasady i nadać fryzurze witalność.

VOLUMIZING PRE-TREATMENT – serum unoszące włosy od nasady

Serum o właściwościach leczniczych, zwiększające objętość włosów. Wzmacnia cebulki włosów oraz ich strukturę na całej długości.
Sposób użycia: Serum stosować przed myciem, na suche włosy. Równomiernie rozprowadzić niewielką ilość produktu na skórze głowy, delikatnie wmasowywać. Pozostawić na 10 minut, a następnie spłukać i umyć włosy szamponem zwiększającym objętość Volumizing Bath.
Pojemność: 75 ml

VOLUMIZING BATH – szampon zwiększający objętość włosów

Poprzez użycie unikalnej formuły zagęszcza i pogrubia włos od samej nasady. Odblokowuje pory skóry głowy pozwalając uzyskać lepsze natlenienie cebulek włosowych pobudzając je do zwiększenia produkcji komórek włosowych.
Pojemność: 250 ml

VOLUMIZING SPRAY – Spray zwiększający objętość włosów

Lekka, łatwa w użyciu oraz wielofunkcyjna odżywka w sprayu bez spłukiwania. Stosowana w celu zwiększenia objętości włosów. Pozostawia je miękkie i błyszczące, bez efektu obciążania. Zastępuje produkty stylizujące przy układaniu włosów cienkich i delikatnych.
Sposób użycia: Dobrze wstrząsnąć i rozpylić na wilgotne włosy od nasady do końcówek. Nie spłukiwać. Przystąpić do suszenia i układania.
Pojemność: 200 ml

Linia Amplea to specjalistyczna linia do włosów cienkich i delikatnych. Przygotowana w sposób pozwalający uzyskać najbardziej zintensyfikowany efekt zwiększenia objętości.

www.elgon.pl

Na podstawie materiałów FUH Afro

22 cze 2016