Elgon Luminoil – Olejek kokosowy w piance

Elgon Luminoil – Olejek kokosowy w piance

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

2Jedyny na rynku olejek kokosowy w piance. Błyskawiczna i skuteczna kuracja do włosów uwrażliwionych na skutek zabiegów chemicznych i drażniących czynników zewnętrznych. Polecana do rekonstrukcyjnego zabiegu w salonie oraz do kontynuacji kuracji w domu.

Efektywna technologia Luminoil to jedyna na rynku kuracja na bazie olejku kokosowego w postaci błyskawicznej w użyciu pianki. Dzięki unikatowej formule produkt aplikujemy bezpośrednio na włosy bez użycia dodatkowych przyborów.

Odkryj korzyści płynące z usługi Luminoil

Luminoil – olejek kokosowy w piance dedykowany jest włosom uwrażliwionym zabiegami chemicznymi, cienkim, odwodnionym, pozbawionym witalności i połysku. Poprzez swoją unikatową formułę w postaci aktywnej pianki błyskawicznie wnika pod łuskę włosa, dając uczucie wypełnienia, nawilżenia i wygładzenia łodygi włosa bez efektu obciążenia. Włosy dają się łatwo rozczesać i pozostają miękkie i jedwabiste.

Dzięki składnikom antybakteryjnym produkt można używać przy codziennej pielęgnacji włosów. W swoim składzie Luminoil zawiera filtry słoneczne, dzięki czemu produkt chroni kolor przed blaknięciem.

 

Elgon LuminoilWykorzystaj Luminoil do błyskawicznej kuracji w salonie

Dzięki swojej unikatowej formule oraz składnikom Luminoil doskonale sprawdza się jako błyskawiczna kuracja w salonie fryzjerskim również przy użyciu sauny. Luminoil jest wyjątkowy także ze względu na wysoki odczyn pH wynoszący 7–8, co pozwala odżywić włosy, nie zamykając ich łusek pomiędzy pierwszą a kolejną usługą chemiczną w salonie. Luminoil nałóż bezpośrednio na umyte,wilgotne włosy.

Rady ekspertów:

Produkt użyty zaraz po koloryzacji, głęboko penetruje włókna włosowe dzięki odczynowi neutralno-zasadowemu (pH 7–8). Aby jednak uzyskać efekt odbudowy włosów bez naruszania ich koloru, po aplikacji Luminoilu sugerujemy użycie produktu zakwaszającego.

Luminoil jako błyskawiczna kuracja do użytku domowego

Luminoil – olejek kokosowy w piance doskonale sprawdzi się jako błyskawiczna kuracja domowa. Poprzez swoją unikatową formułę odpowiada doskonale na potrzeby zabieganych, ale w dalszym ciągu chcących dbać o swoje włosy konsumentek.

Aby uzyskać widoczny efekt odbudowy i nawilżenia, wystarczy używać produktu podczas codziennej pielęgnacji. Aplikujemy go na umyte i odsączone ręcznikiem włosy, a po 3–5 minutach spłukujemy.

www.elgon.pl

Na podstawie materiałów FUH Afro

15 kw. 2016