Farba bez amoniaku one60nine artègo

autor: just.tomasz | kategoria: nowości

Nawet nie próbuj opierać się urokowi tej nowej generacji farb one60nine artègo – niech całkowicie urzekną Cię wyjątkowymi, naturalnymi kolorami i trójwymiarową intensywnością barw.

Wymieniliśmy to, co niepotrzebne, na to, co najważniejsze. Na przykład zamiast rezorcyny i parafenylenodiaminy znajdziesz tu wysoko wydajne mikropigmenty – najnowsza generacja o wyższym stężeniu. Dzięki temu kolor będzie trwały i pozostanie we włosach do następnej koloryzacji. Brak parabenów i amoniaku oznacza troskę o skórę i włosy klientek. W salonie będzie unosił się przyjemny aromat paczuli zastosowany w farbach one60nine.

Poznaj innowacyjną technologię mieszania pigmentów, dającą imponujące rezultaty w pokryciu siwych włosów. Farba w transparenty sposób pokrywająca siwe włosy, których ilość przekracza 80%. Kreatywność bez ograniczeń! Aż 46 kolorów w tubach o pojemności 150 ml. Dodatkowo stworzyliśmy formuły 3 specjalnych odcieni (ametyst, perłowy i srebrny) pozwalających stylistom na większą kreatywność i poszerzenie oferty dla klientów.

Rozpieszczaj klientki wyjątkowymi, bogatymi składnikami pielęgnacyjnymi:

  • olej tinctoria – oczyszcza skórę
  • symsitive 1609 – tworzy specjalną barierę ochronną na skórze głowy
  • alkohol behenylowy – transportuje pigmenty i stabilizuje krem
  • betaina wraz z witaminą C – zapewnia jednolity efekt koloryzacji

Dzięki nowej technologii możesz wykonywać koloryzację przy użyciu unikalnej mieszanki innowacyjnych mikropigmentów i aktywatorów Synergy. Tylko synergia wynikająca z połączenia preparatów one60nine i aktywatorów Synergy zapewnia efekt wygładzania na porowatych powierzchniach, dzięki czemu struktura włosa jest wyrównana, a kolor wyjątkowy i odporny na blaknięcie.

3 specjalne aktywatory 
Synergy 1 (3%) – Przyciemnianie, rozjaśnianie o 1 poziom, dystrybucja koloru, tonowanie lub repigmentacja
Synergy 2 (6,9%) – Przyciemnianie, rozjaśnianie o maksymalnie 2 poziomy lub tonowanie
Synergy 3 (9%) – Farbowanie siwych włosów i rozjaśnianie o maksymalnie 3 poziomy

Czas działania wynosi od 10 do 45 minut, w zależności od rodzaju usługi. Mieszanie w proporcjach 1:1. Aktywatory są wzbogacone o substancje nawilżające i ochronne oraz o pantenol działający zmiękczająco i nawilżająco.

www.artego.pl

Na podstawie materiałów Artègo

27 lis 2014