Folia Colorlink – innowacja w koloryzacji

Folia Colorlink – innowacja w koloryzacji

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Colorlink marki Fale Loki Koki to samoprzylepna folia do koloryzacji. Ten innowacyjny produkt to odpowiedź na najnowsze trendy we fryzjerstwie. Daje szerokie możliwości kreatywnej koloryzacji, dlatego doskonale sprawdza się w rękach tych fryzjerów, którzy mają duże wymagania, cenią sobie nowoczesne rozwiązania lubią eksperymentować i łamać granice. Folia Colorlink od Fale Loki Koki daje salonom fryzjerskim nowe możliwości, oferując Klientom nieznane dotychczas usługi.

Efekt naturalnych refleksów
Przy zastosowaniu folii Colorlink można uzyskać efekt ultra-naturalnych refleksów. To doskonała alternatywa dla osób, które marzą o metamorfozie, bez radykalnej zmiany koloru. Delikatne akcenty kolorystyczne dają subtelny i wyważony efekt. Włosy wyglądają, jak muśnięte słońcem, a fryzura nabiera trójwymiarowości, co optycznie daje wrażenie większej objętości.

Odważne akcenty kolorystyczne
Z folią Colorlink fryzjerzy mogą tworzyć zaskakujące efekty kolorystyczne na włosach. Dzięki samoprzylepnym właściwościom, za pomocą folii można wyselekcjonować dowolne obszary/partie włosów i nadać im unikatową barwę. Pozwala to na uzyskanie ciekawych i odważnych stylizacji, podkreślenie charakteru fryzury lub po prostu – na osiągnięcie oryginalnych akcentów kolorystycznych.

Koloryzacja bez wyznaczonych granic
Folia Colorlink to nowy produkt, który pozostawia otwarte drzwi i pozwala na eksperymenty w sposobie jej wykorzystania. Zabawa z samprzylepną folią Colorlink dostarcza fryzjerom nowe inspiracje i pomysły. To okazja by wyrazić swój styl, rozwinąć swoje umiejętności, wyznaczyć własną drogę w koloryzacji. Kasia Budka – instruktorka oraz ekspert ds. koloryzacji marki Montibello – podczas tworzenia kolekcji CUBE zastosowała folię Colorlink, wykorzystując istotną jej zaletę, mianowicie wszechstronność. Tak powstała niezwykle intrygująca i nowoczesna kolekcja najnowszych fryzur Montibello.

 

 

Krzysztof PajorSamoprzylepną folię do koloryzacji testował dla Fale Loki Koki instruktor marki Artègo Krzysztof Pajor.

Oto jego spostrzeżenia na temat pracy z Colorlink:
Nowość od marki Fale Loki Koki, samoprzylepna folia do koloryzacji Colorlink sprawia, że praca jest znacznie bardziej wydajna! Dlaczego?
• Jest przezroczysta, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować koloryzację.
• Jest samoprzylepna, dzięki czemu folia nie zsuwa się z włosów.
• Nie ogranicza – możesz dostosować długość folii do Twoich potrzeb.
• Łączy kolory –możesz w łatwy sposób wyodrębnić odpowiednią ilości włosów, przez co stworzysz delikatne przejścia między tonami.
• Jest wielofunkcyjna –ułatwia koloryzację, umożliwia zastosowanie różnych technik farbowania, takich jak flamboyage czy sombre.
• Jest solidna – podajnik wykonany został z trwałego materiału, który jest bardzo stabilny i ułatwia odrywanie idealnych odcinków folii. Ponadto dyspenser do folii wystarczy zakupić jednorazowo, aby cieszyć się nim przez wiele miesięcy.
• Jest estetyczna – biały kolor podajnika dopasuje się do każdego wnętrza.
• Rozbudza kreatywność – przyklejaj folię w dowolnych miejscach i twórz fantazyjne kształty, tak jak my to zrobiliśmy w kolekcji „Zero grawitacji” Artègo.

Samoprzylepna folia do koloryzacji Colorlink dostępna jest wyłącznie w sieci sklepów Fale Loki Koki.

www.falelokikoki.pl

Na podstawie materiałów Fale Loki Koki

31 paź 2015