Fotel marzeń

Fotel marzeń

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Nie ma salonu fryzjerskiego bez fotela, na którym usiądzie klient podczas wykonywania zabiegu. Może to być zwyczajny fotel lub krzesło – wygodne dla klienta, ale bardzo niekomfortowe dla fryzjera, który będzie przy nim spędzał kilka godzin dziennie. Dlatego dobranie odpowiedniego fotela jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie trzeba podjąć przy urządzaniu salonu.

Na rynku dostępna jest bardzo szeroka oferta mebli fryzjerskich, jednak tylko nieliczne spełniają najwyższe standardy jakości wykonania, zapewniają wygodę pracy fryzjera i komfort dla klienta. Dlatego urządzając salon, koniecznie sprawdźcie ofertę AYALA, która od prawie 30 lat dostarcza fryzjerom produkowane w Polsce meble najwyższej jakości.

Konstrukcja fotela fryzjerskiego na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosta, bowiem składa się on z góry, pompy oraz bazy, jednak mnogość możliwości wyboru poszczególnych elementów, ich kolorów oraz dodatkowych akcesoriów może przyprawić o zawrót głowy.

W ofercie AYALA dostępne są aż 32 modele foteli fryzjerskich w różnych stylach. Każdy z nich może zostać wykonany w dowolnym kolorze tapicerki z próbnika wykończeń AYALA – obecnie to aż 22 rodzaje w stałej ofercie oraz ponad drugie tyle dostępne w ofercie czasowej oraz na specjalne zamówienie. Decyzja co do stylu i kształtu fotela oraz wybór kolorów tapicerki to jednak dopiero początek drogi do fotela idealnego!

Każdy fotel AYALA na życzenie klienta może zostać wyposażony we wbudowany podnóżek. Dodatkowo kilka modeli posiada opcję zamontowania zagłówka, aby ułatwić fryzjerowi pracę z męskim zarostem.

Ostatnim krokiem, jaki należy wykonać, jest wybór rodzaju pompy i bazy. AYALA ma w swojej ofercie klasyczne chromowane pompy hydrauliczne – które pozwalają na regulację wysokości fotela w trakcie strzyżenia wraz z siedzącym na nim klientem. Pompy pasują do chromowanych baz: kwadratowej, okrągłej oraz pięcioramiennej – dostępnej zarówno ze stabilnymi nóżkami, jak i na kółkach.

Dla klientów, którzy wolą bardziej nietypowe kształty, ciekawym rozwiązaniem będzie chromowana pompa TULIP z bazą dysk. Jeśli zaś stylistyka salonu jest bardziej industrialna, surowa – AYALA oferuje elegancką, satynową, czarną bazę kwadrat na czarnej pompie hydraulicznej.

Z początkiem 2022 roku AYALA przygotowała nowość – przepiękną złotą bazę dysk z pompą hydrauliczną. Będzie ona stanowić idealną propozycję do salonów w wystroju pałacowym czy art déco, ale tak naprawdę odnajdzie się w każdym eleganckim wnętrzu.

Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi możliwości personalizacji fotela fryzjerskiego jedynym ograniczeniem w jego tworzeniu jest Twoja pomysłowość, dlatego daj się ponieść wyobraźni i stwórz swój wymarzony salon fryzjerski z AYALA!

Wejdź na www.ayala.com.pl i zobacz pełną ofertę mebli fryzjerskich.

Na podstawie materiałów Ayala

19 sty 2022