Funky Color – odżywka do półtrwałej koloryzacji włosów

Funky Color – odżywka do półtrwałej koloryzacji włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Mapa bitowa w funky_ulotka_paleta_148x210mm_drukZespół Hair Color, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i obecnym trendom w koloryzacji włosów, stworzył specjalnie dla Ciebie szaloną paletę Funky Color do stosowania w domu, a także w salonach fryzjerskich.

Paleta kolorów Funky Color spełni oczekiwania każdej kategorii wiekowej, od osób odważnych, pragnących wyróżniać się mocnymi jaskrawymi odcieniami włosów, po osoby, które pragną delikatnie zmienić swój wygląd pastelami lub pasemkami. Mamy nadzieję, że koloryzujące odżywki Funky Color sprawią, że nasi klienci poczują się wyróżnieni i zadowoleni.

Jak używać Funky Color?
Najlepszy efekt otrzymasz na włosach blond, jasny blond lub rozjaśnionych. WAŻNE: Funky Color to gotowa mieszanka koloryzująca, nie wymaga dodatku utleniaczy! Nie należy jej mieszać z innymi preparatami, substancjami.

Koniecznie wykonaj test uczuleniowy
W tym celu należy oczyścić mały kawałek skóry do przeprowadzenia testu. Można zrobić to na wewnętrznej części ramienia, za uszami lub w innym niewidocznym miejscu. Wyciśnij małą kroplę farby na oczyszczoną powierzchnię i pozostaw ją na skórze tak długo, jak to możliwe – zalecamy 48 godzin!
Alergie są bardzo rzadkie, ale jeśli w trakcie okresu testowego zauważysz jakiekolwiek reakcje uczuleniowe, takie jak swędzenie, zaczerwienienie lub obrzęk w okolicach obszaru testu, NIE STOSUJ PRODUKTU! Jeśli reakcja alergiczna nie wystąpi, możesz farbować do woli, ciesząc się swoim nowym kolorem!

Przygotowanie
Włosy umyj szamponem, osusz ręcznikiem.
Dla ochrony ubrania nałóż na ramiona jednorazową pelerynę foliową lub ręcznik. Upewnij się, że włosy nie dotykają ubrania.
Załóż rękawiczki. Nie zapomnij używać ich do spłukiwania włosów!
Aby upewnić się, że kolor Ci się podoba, przed farbowaniem całych włosów wykonaj test na pojedynczym kosmyku.

Aplikacja na całych włosach
Rozpocznij nakładanie odżywki na długości ok. 2–4 cm od nasady.
Wyciśnij odżywkę bezpośrednio na dłoń w rękawiczce i nałóż na włosy, równomiernie ją rozprowadzając od nasady aż po końce. Nie nakładaj na skórę głowy, aby uniknąć plam.
Nakładaj odżywkę, aż włosy będą całkowicie pokryte.

Ważne
Wydłużenie czasu aplikacji spowoduje, że preparat będzie miał intensywniejszy kolor na włosach oraz będzie się dłużej utrzymywał.
Nie zdejmując rękawiczek, spłukuj włosy obficie do chwili, aż woda będzie czysta.
Wysusz włosy.
Funky Color ma jednocześnie właściwości pielęgnacyjne, więc nie musisz nakładać już odżywki po koloryzacji.

Intensywność koloru oraz jego trwałość zależą przede wszystkim od kondycji włosów. Trzeba pamiętać, że nasza odżywka wypłukuje się z włosów stopniowo, kolor może zniknąć całkowicie, lecz może także pozostawić pewien odcień.

Zobacz paletę kolorów: www.funkycolor.pl

Na podstawie materiałów Hair Color

20 gru 2017