Hairdreams „Stop&Grow“ – Tutaj coś rośnie!

Hairdreams „Stop&Grow“ – Tutaj coś rośnie!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

hd_sg_salonanwendungNowa terapia przeciw wypadaniu włosów „Stop&Grow“ zachwyca klientów i właścicieli salonów.

Przed rokiem firma Hairdreams wprowadziła nowy system przeciw wypadaniu włosów „Stop&Grow“. Pora na pierwsze podsumowanie.

Dla przypomnienia: „Stop&Grow“ zwalcza genetycznie uwarunkowane wypadanie włosów dzięki bazującemu na roślinnych fitohormonach kompleksowi substancji czynnych PHT oraz specjalnemu środkowi wzmacniającemu z zawartością tauryny. Analizy w instytucie badania włosów uniwersytetu w Lubece potwierdziły, że dzięki temu kompleksowi substancji czynnych zauważalne jest imponujące zwiększenie wzrostu włosów nawet do 23%, co odpowiada ok. 14 000 nowych, dodatkowych włosów w ciągu 3 miesięcy! W przypadku aktualnie najbardziej skutecznej substancji na porost włosów, która jest np. używana w porównywalnych produktach aptecznych, potwierdzono wzrost tylko o ok. 3%.

Ale jak metoda „Stop&Grow“ sprawdziła się w salonach fryzjerskich? – Wyniki stwierdzone podczas badań na uniwersytecie w Lubece w całości potwierdziły się w praktyce! – mówi Elisabeth Brandstetter, dyrektor działu marketingu firmy Hairdreams. Każdego dnia otrzymujemy wywierające silne wrażenie zdjęcia „przed i po” oraz podziękowania od zachwyconych klientów!

Odnośnie tego tematu Pani Dorota Olejniczak, właścicielka Salonu Dorothy w Poznaniu, partner firmy Hairdreams, opowiada: – Przyznaję, że na początku byłam sceptyczna, ponieważ mamy już tak dużo „cudownych środków“ przeciw wypadaniu włosów, które dużo obiecują, ale nie dotrzymują swoich obietnic. Na początku sprawdziłam „Stop&Grow” na jednym z moich klientów. Wyniki znacznie przekroczyły moje oczekiwania: właściwie mogłam tylko „obserwować“, jak włosy klienta w krótkim czasie stawały się coraz bardziej gęste. Od tego czasu z dużym powodzeniem oferuję ten środek moim klientom.

Również Elwira Maj, właścicielka salonu Miraflores w Warszawie jest bardzo zadowolona ze „Stop&Grow”: – Dużą zaletą „Stop&Grow” jest to, że nie chodzi tutaj tylko o produkt, ale również o usługę. Częścią terapii „Stop&Grow” jest mianowicie regularne jej stosowanie w salonach. Skóra głowy jest przy tym odpowiednio przygotowywana przy zastosowaniu specjalnego procesu, który zwiększa wydajność substancji czynnych. Poza tym zmiany na skórze głowy są bardzo dokładnie dokumentowane przy pomocy kamery o wysokiej rozdzielczości. – To wszystko jest bardzo pomocne, ponieważ umożliwia wprowadzenie „terapii przeciwko wypadaniu włosów“ jako osobnej usługi w salonie.

Joanna Zaremba-Wanczura z Zaremba International Academy w Bydgoszczy zauważa w tym ponadprzeciętny potencjał wzrostu: – Wypadanie włosów jest coraz częściej poruszanym tematem. Coraz więcej kobiet cierpi na wypadanie włosów, nie mówiąc już o mężczyznach, u których ten problem pojawia się już nawet w młodym wieku. Jeżeli można wierzyć statystykom, to w przyszłości na zwiększone wypadanie włosów będzie cierpieć coraz więcej ludzi. Dzięki „Stop&Grow” możemy tym klientom zaoferować rozwiązanie, które znacznie przewyższa aktualnie ogólnie dostępne porównywalne produkty. A ponieważ terapia prowadzi do żądanego wyniku tylko w przypadku jej trwałego stosowania, to dla naszego salonu jest to długoterminowa usługa przynosząca obroty.

sg_gruppe_freisteller_neu-8Podsumowanie: „Stop&Grow“ jest dla firmy Hairdreams faktycznie dużym osiągnięciem, dzięki któremu możemy zaoferować fryzjerom interesująca szansę zarówno na sprzedaż produktów, jak i na innowacyjne usługi o dużym potencjale na przyszłość.

Dokładniejsze, niewiążące informacje o „Stop&Grow” i salonach, które oferują terapię przeciwko wypadaniu włosów, można uzyskać pod numerem telefonu 0800 0080 500 (Hairdreams-Hotline) oraz na stronie internetowej www.stopandgrow.com.

www.hairdreams.com

Na podstawie materiałów Hairdreams

 

03 paź 2016