Hairvity – innowacja w dziedzinie pielęgnacji włosów

Hairvity – innowacja w dziedzinie pielęgnacji włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Halier_Hairvity_Women---box+bottle_white-bgDoskonały sposób na pielęgnację kobiecych włosów od wewnątrz

Włosy to jeden z atrybutów kobiecości. Przedstawicielki płci pięknej marzą o tym, aby były one zdrowe, mocne i lśniące. Pomimo podejmowania wielu starań, nie zawsze się to udaje. Warto wtedy sięgnąć po nutrikosmetyki, czyli preparaty, których zadaniem jest wzmocnienie włosów od wewnątrz i ich kompleksowa pielęgnacja. Poznaj Hairvity – innowację w dziedzinie pielęgnacji kobiecych włosów.

Na stan i wygląd włosów wpływa wiele czynników. Zła dieta, wychodzenie na zewnątrz w słoneczne dni bez nakrycia głowy, częste zabiegi fryzjerskie, przebywanie w klimatyzowanych miejscach, a także styl życia – to wszystko pozostawia trwały ślad na włosach. Jeśli zauważymy, że włosy są matowe, suche i pozbawione blasku, to znak, że trzeba o nie odpowiednio zadbać. Nie zawsze jest jednak na to czas i wtedy warto sięgnąć po nutrikosmetyki.

Nutrikosmetyki to preparaty, których składniki mają za zadanie odżywić i wzmocnić włosy, ale nie tylko. Mogą dbać również o skórę oraz paznokcie. W zależności od swojego założonego efektu preparaty te mogą zawierać szereg różnych witamin i składników mineralnych, m.in.: witaminy A, B, C, minerały: krzem, selen, cynk, miedź, siarkę organiczną oraz substancje neutralizujące wolne rodniki, np. koenzym Q10.

Dziś z łatwością można znaleźć na rynku wiele preparatów, których zadaniem jest wzmocnienie włosów. Jednym z nich jest nutrikosmetyk Hairvity marki Halier, wzbogacony o formułę Kolagen+Amino-Complex™. W jego składzie znalazły się najskuteczniejsze witaminy oraz mikroelementy dobrane w taki sposób, by jak najlepiej wpływać na kondycję włosów. Zawarty w suplemencie diety kolagen poprawia elastyczność włosów i zapobiega ich przesuszaniu. Zestaw aminokwasów, w szczególności cysteina, odbudowuje zniszczoną i osłabioną strukturę łodygi włosa, zaś poszczególne ekstrakty i witaminy spowalniają proces wypadania oraz wzmacniają cebulki od wewnątrz.

Hairvity polecany jest wszystkim kobietom, które chcą cieszyć się zdrowymi, pięknymi oraz lśniącymi włosami, a nie mają zbyt wiele czasu na ich pielęgnację. Wystarczy zażywać dwie kapsułki Hairvity na dzień, aby kompleksowo zatroszczyć się o swoje włosy.

Produkt można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.halier.pl oraz w wybranych salonach fryzjerskich i kosmetycznych, aptekach oraz drogeriach na terenie całego kraju.

Halier Hairvity – nutrikosmetyk do kompleksowej pielęgnacji włosów dla kobiet

Opakowanie – 60 kapsułek

www.halier.pl

Na podstawie materiałów Halier

 

09 cze 2017