Hairvity Men – nutrikosmetyk do kompleksowej pielęgnacji włosów dla mężczyzn

Hairvity Men – nutrikosmetyk do kompleksowej pielęgnacji włosów dla mężczyzn

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Halier_Hairvity_Men---box+bottle_white-bgDoskonały sposób na pielęgnację męskich włosów od wewnątrz

Piękne i zdrowe włosy to atrybut nowoczesnego i zadbanego mężczyzny, dlatego bardzo ważna jest ich właściwa pielęgnacja. Co jednak zrobić, gdy nie mamy na nią zbyt wiele czasu? Z pomocą przychodzi marka Halier i jej innowacyjny nutrikosmetyk przeznaczony dla mężczyzn.

Na stan włosów ma wpływ wiele czynników. Pływanie w basenie, wychodzenie na zewnątrz w słoneczne bądź mroźne dni bez nakrycia głowy, a nawet klimatyzacja włączona w biurze – to wszystko pozostawia trwały ślad na włosach. Jeśli zauważymy, że są one matowe, suche i pozbawione witalności, to znak, że powinniśmy o nie odpowiednio zadbać. Nie zawsze jest jednak na to czas. Warto wtedy sięgnąć po nutrikosmetyki.

Nutrikosmetyki to preparaty, których składniki mają za zadanie odżywić i wzmocnić włosy. W zależności od założonego efektu, mogą one zawierać szereg różnych witamin i składników mineralnych m. in.: krzem, selen, cynk, miedź czy też siarkę organiczną. Jednym z tego typu produktów dostępnych na rynku jest Hairvity Men marki Halier.

To kompleksowy produkt, którego receptura ukierunkowana jest na wspomaganie zdrowego wyglądu męskich włosów oraz skóry głowy. Zawarte w kapsułkach składniki wykazują pozytywny wpływ na skórę, stymulując wzrost włosów. Pomagają również w formowaniu mieszków włosowych. Hairvity Men zawiera unikalną formułę Nutri-Amino Complex™, która sprawia, że włosy stają się silniejsze i mniej wypadają.

Hairvity Men polecany jest wszystkim mężczyznom, którzy chcą posiadać zdrowe i lśniące włosy, a nie są w stanie poświęcić wiele czasu na ich pielęgnację. Wystarczy zażywać dwie kapsułki Hairvity Men na dzień, aby kompleksowo zatroszczyć się o swoje włosy od wewnątrz. Aby móc cieszyć się optymalnymi rezultatami, należy stosować produkt systematycznie przez minimum 3 miesiące. Po tym czasie każdy włos odczuje dobroczynny wpływ działania nutrikosmetyku.

Hairvity Men można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.halier.pl, w wybranych salonach fryzjerskich, kosmetycznych oraz w aptekach i drogeriach na terenie całego kraju.

Opakowanie – 60 kapsułek

Na podstawie materiałów Halier

 

 

21 sie 2017