Halier – Innowacja w pielęgnacji męskich włosów

Halier – Innowacja w pielęgnacji męskich włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Halier_Fortive_beauty_02Czy istnieje szybki i skuteczny sposób na gęste i mocne włosy, które nie będą wypadać? Poznaj rozwiązanie, które polecają specjaliści.

Podstawą pielęgnacji męskich włosów jest stosowanie odpowiedniej jakości produktów, które nie tylko odświeżą, ale przede wszystkim zadbają o nie. Szczególnie ważne jest, by dostarczyć włosom wszystkich niezbędnych do prawidłowego wzrostu witamin i mikroelementów.

Chcąc wychodzić naprzeciw potrzebom mężczyzn na całym świecie, marka Halier opracowała specjalną formułę nutrikosmetyku Hairvity Men oraz serum Fortive, które pomagają przyspieszyć wzrost włosów, sprawiając jednocześnie, że stają się one gęste, lśniące, a ich wypadanie zostaje spowolnione

Halier_Hairvity_Men---box+bottle_white-bgHairvity Men – nutrikosmetyk do walki z włosami pozbawionymi życia

Klucz do zdrowia włosów tkwi w ich wnętrzu. Wykorzystując bezpieczne i naturalne składniki, nutikosmetyk Hairvity Men wspomaga ogólną kondycję i naturalne piękno włosów. Unikalna formuła kapsułek Nutri-Amino Complex™ już od pierwszego dnia zaczyna regenerować i odżywiać każdą część włosa – od cebulki aż po same końce. Dzięki zawartym w Hairvity Men witaminom i minerałom włosy stają się nie tylko silniejsze, ale przede wszystkim szybciej rosną, a ich wypadanie zostaje spowolnione.

Działanie Hairvity Men potwierdzone zostało przez mężczyzn na całym świecie. Nieważne są przyczyny złego stanu włosów. Nutrikosmetyk zadba o to, by przywrócić im kondycję zaledwie w 3 miesiące. Wystarczy zażywać dwie pełne witamin i mikroelementów kapsułki dziennie, a rezultaty będą zaskakujące.

Halier_Fortive_bottle_with_boxFortive – serum do włosów dla mężczyzn

Serum do włosów dla mężczyzn z kolekcji Fortive z innowacyjną formułą Intense Growth Complex™chroni włosy przed wypadaniem i poprawia kondycję skóry głowy. Dzięki temu stają się one mocniejsze, zdrowsze i lepiej odżywione. Zawarte w serum flawonoidy zapobiegają wypadaniu włosów, zwiększają ich gęstość i elastyczność. Peptydy stymulują produkcję kolagenu i posiadają właściwości regenerujące. Biotyna sprawia, że włosy stają się grubsze i zwiększa się ich objętość. Wyciąg z nasturcji łagodzi podrażnienia skóry głowy. Olej arganowy działa regenerująco oraz zapewnia włosom blask, a wyciąg z rukwi wodnej stymuluje cebulki do wzrostu nowych kosmyków.

Serum Fortive idealnie regeneruje tak suche i zniszczone, jak i siwiejące, przetłuszczające się oraz podatne na wypadanie kosmyki. Produkt nie obciąża włosów, dlatego można nanosić go bezpośrednio na skórę głowy. Dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie serum trzy razy w tygodniu, minimum przez 30 dni.

www.halier.pl

Na podstawie materiałów Halier

08 sty 2018