Hasty Too Runway Collection

Hasty Too Runway Collection

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

M&V MARZO_Strona_2_Obraz_0003Produkty do stylingu marki Alter Ego Italy prosto z wybiegów mody. Niezwykła paleta produktów pozwalających uzyskać atrakcyjne tekstury.

To lekkie, łatwe w użyciu kosmetyki, które otoczą fryzurę zmysłowym zapachem.

Hasty Too Runway Collection: brak osadu na włosach, zmysłowy zapach, swobodny ruch fryzury, silne utrwalenie, produkty łatwo się wyczesują, niewiarygodne rezultaty.

 

 

YYFLA56270

POLISHING CRÈME
Wygładzający balsam dyscyplinujący

CECHY: Krem nadający włosom jedwabistą miękkość, teksturę, ułatwia rozczesywanie i kontrolę w trakcie stylizacji.

DZIAŁANIE: Doskonały do włosów o średniej długości, grubszych, o osłabionej strukturze. Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia, pozostawia włosy miękkie i łatwe do układania. Wygładza strukturę włosa i nadaje jej miękkość.

WSKAZÓWKI EKSPERTÓW ALTER EGO ITALY: Nałożyć małą ilość na wilgotne włosy, układać jak zwykle. Nałożyć na suche włosy, aby wygładzić i nawilżyć przesuszone końcówki zniszczone koloryzacją. Produkt nawilża, nie obciążając fryzury, nie ma właściwości utrwalających. Nałożyć produkt na długości i końcówkach, aby zdyscyplinować i przygotować fryzurę przed aplikacją produktów Smoothing Balm i Curls Amplifier.

YYTUB56272

SMOOTHING BALM
Wygładzający balsam

CECHY: Chroniący przed wilgocią balsam zapobiegający puszeniu się włosów. Redukuje objętość puszących się kosmyków, nadaje perfekcyjne wygładzenie.

DZIAŁANIE: Przeznaczony do fal, loków i włosów puszących się, ułatwia rozczesywanie, zapewnia naturalny, gładki wygląd bez odstających kosmyków. Dyscyplinuje włosy, zapewnia kontrolę, nadaje włosom blask, nawilżenie i wygładzenie. Użycie produktu na naturalnie prostych włosach pozwoli podkreślić supergładkość fryzury.

WSKAZÓWKI EKSPERTÓW ALTER EGO ITALY: Nałożyć niewielką ilość produktu na wilgotne włosy, wysuszyć i wyprostować prostownicą. Dla ekstraochronny i silnego utrwalenia zastosować produkt wraz z Hi-T Security (Hasty Too), a następnie prostować włosy przy użyciu prostownicy.

YYFLA56271

 

VOLUME SPRAY
Spray zwiększający objętość

CECHY: Nadaje włosom objętość od nasady i utrwalenie.

DZIAŁANIE: Doskonały do włosów cienkich, zniszczonych, trudnych do ułożenia –naturalnych oraz po zabiegach chemicznych. Nadaje włosom naturalną objętość, pełny kształt, delikatnie utrwala. Nie obciąża włosów, fryzura jest miękka. Produkt łatwo się wyczesuje.

WSKAZÓWKI EKSPERTÓW ALTER EGO ITALY: Rozpylić równomiernie na wilgotnych włosach od nasady po końcówki i układać jak zwykle.

YYETI90924

CURLS AMPLIFIER
Krem definiujący loki

CECHY: Wydobywa i podkreśla zmysłowy ruch loków i fal. Nadaje utrwalenie oraz pełną kontrolę nad fryzurą.

DZIAŁANIE: Pozwala kontrolować loki i fale, utrwala fryzurę i nadaje jej elastyczność. Nawilża włosy, nadaje im miękkość oraz naturalny wygląd; nie obciąża fryzury. Zapewnia efekty jak z wybiegu – zmysłowe fale i loki, elastyczne i pełne blasku.

WSKAZÓWKI EKSPERTÓW ALTER EGO ITALY: Dla uzyskania nieskazitelnych, podkreślonych loków nałożyć produkt równomiernie na wilgotne włosy, wysuszyć suszarką z dyfuzorem lub pozostawić do naturalnego wyschnięcia. Dla lepszego efektu nałożyć krem ponownie w trakcie suszenia.

www.alteregoitaly.pl

Na podstawie materiałów Alter Ego Italy

02 cze 2015