Hypercolor OWAY – koloryzacja w 15 minut!

Hypercolor OWAY – koloryzacja w 15 minut!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

owayTwoja koloryzacja trwa zbyt długo? Znaleźliśmy na to rozwiązanie! Olejek Hypercolor przyspieszający koloryzację to oryginalna formuła organicznych składników starannie opracowana przez specjalistów marki OWAY.

Hypercolor dodany do mieszanki koloryzującej skraca proces usługi o 2/3 czasu; zmniejsza o 95% wypłukiwanie się koloru przy zdrowych włosach. Dodany do rozjaśniacza powoduje szybsze, a zarazem bezpieczniejsze rozjaśnianie i jedwabiste włosy za każdym razem. W trwałej ondulacji poprawia jakość włosa i ich skręt. Olejek można dodawać również do odżywki/maski nawilżającej lub bezpośrednio na zniszczone włosy – taki zabieg głęboko nawilża i odżywia włosy, a także nadaje im superpołysk. Jeden produkt – wiele możliwości.

Buteleczka olejku wystarcza średnio na 70 zabiegów koloryzacji.

Przyspieszacz koloryzacji od OWAY jest produktem naturalnym, w pełni bezpiecznym dla klientów. Opracowana formuła składa się z kilkunastu organicznych olejków i ekstraktów roślinnych, w tym m.in. hibiskusa, który wzmacnia strukturę włosa od wewnątrz, zwiększa połysk, pozostawiając włosy miękkie i jedwabiste w dotyku. Organiczny olej Perilla jest powszechnie stosowany w fitoterapii. Ma działanie kojące i uspokajające, spowalnia także proces starzenia się włosów. Proteiny bawełny działają naprawczo na strukturę włosa, pomagają utrzymać odpowiednie nawodnienie. Natomiast olej z daktyli to nawilżający i uelastyczniający olej, który poprawia strukturę włókien włosów i przygotowuje je do zabiegów technicznych.

Produkt jest jednofazowy i prosty w użyciu. Usługa z użyciem olejku Hypercolor pozwoli zaoszczędzić czas Tobie i Twoim klientkom!

Zapytaj w dobrych hurtowniach fryzjerskich o Hypercolor od OWAY!

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.oway.pl.

Na podstawie materiałów Bioar

 

24 lip 2017